Bilgisayardan Android Telefonu Yönetme Programı – Android Sync İndir

Android Sync programı ile Android telefonu bilgisayara başlayabilir ve bilgisayardan Android telefonu yönetebilirsiniz. Android telefonu kontrol etmek bu program ile oldukça kolay. Dosyaları yönetebilir, kişileri yedekleyebilir, mesaj gönderebilir ve uygulama yükleyebilirsiniz.


Android Cihazları Bilgisayara Bağlayın

Windows için Android Sync ücretsiz bir PC yazılımıdır ve kolayca Android cihazları bilgisayara bağlamanıza yarar. Android akıllı telefonlarınızı bilgisayara bağlayarak multimedya dosyalarını yönetebilirsiniz. Komple bir Android yönetme programı olan Android Sync ile verileri yedekleyin, SMS gönderin, müzik yapın ve yeni uygulamalar indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Android Sync programı PC’den doğrudan Android telefonlar yönetmenize imkan tanır. Android Sync programı sayesinde USB kablosu veya WI-FI üzerinden telefonu bilgisayara bağlayabiliyorsunuz. Bağlantı sihirbazı her adımda yapılması gerekenleri size söyler.

Kullanımı oldukça basit olan bu program, daha az deneyimli olanlar dahil tüm kullanıcılar tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Program telefonda kişiler, arama kayıtları ve mesajlar için yedek oluşturma gibi özel verileri yönetmenize yardımcı olabilir.

android-sync-for-windows

Android Sync Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  20,8 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem Windows XP/Vista/7/8/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayardan Android Telefonu Yönetme Programı – Android Sync İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler