CD, DVD, Blu-Ray ve ISO Yazma Programı – AVS Disc Creator İndir

AVS Disc Creator programı disk yazmak için gelişmiş programlardan birisidir. Blu-ray, CD / DVD disklerinin yedek kopyalarını oluşturur, bir DVD-Video diskini geri yüklemenizi sağlar, ISO dosyaları oluşturur ve veri diskleri yazmanızı sağlar. Ses, video, resim dosyalarını da kolayca yazdırabilirsiniz.


Disk Yazma Programı

AVS Disc Creator programı ile HDD’de bulunan video dosyalarını doğrudan bir DVD diske yazabilirsiniz. DVD +/- R, DVD +/- RW, DVD-RAM, Çift / Çift Katmanlı DVD, vb. desteği sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

AVS Disc Creator programı verilerinizi Blu-ray (BD-R, BD-RE) disklerine yazmanızı  da sağlar. Disk başına 25 veya 50 GB benzersiz BD veri kapasitesi nedeniyle verilerinizi en yüksek kalitede saklamanıza olanak tanır.

AVS Disc Creator ile önyükleme CD / DVD diskleri oluşturabilirsiniz. Acil durumlarda bir işletim sistemi veya yardımcı program yüklemek ve çalıştırmak için yazılımınızın bir kopyasını hazırlayabilirsiniz.

ISO imajını oluşturmanızı da sağlayan program kişisel videonuzun bir görüntüsünü oluşturup ve PC’ye kaydetmenizi de sağlar. Ya da doğrudan bir disk veya HDD’den bir ISO görüntüsü alabilirsiniz. AVS Disc Creator ile hazır disk görüntüleri üzerinde yeni dosyalar düzenleyebilir, silebilir veya ekleyeblirsiniz.

AVS Disc Creator, Nero Burning-ROM görüntü dosyaları, Alcohol 120% görüntü dosyaları ve benzeri gibi çeşitli formatlarını destekler.

Desteklenen Görüntü Formatları

ICD, BIN, CUE, NRG, MDS, MDF, PDI, PDI01, PDI02, PDI03, PDI04, B5T, B5I, B6T, B6I, B00, B01, SUB, CCD, IMG, DAA, CDI, UIF, DVD, 000, 001, 002, 003, 004, XMD, XMF, DI, DI01A, DI01B, DI01C, DI01D, IBP, IBQ, IBQ01, IBQ02, IBQ03, P2I, RIF, C00, C01, C02, VaporCD, FCD, VCD, VDI, ASHDISC, VC4, NCD, DAT, C2D, BWT, BWI.

AVS Disc Creator

AVS Disc Creator Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   93 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “CD, DVD, Blu-Ray ve ISO Yazma Programı – AVS Disc Creator İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler