Chrome İçin Video Kaydetme Eklentisi – Loom – Video Recorder İndir

Loom – Video Recorder eklentisi Chrome için video kayıt eklentisidir. Ekran videoları kaydetme ve web cam ile videolar kaydetmek için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Eklenti tamamen ücretsizdir ve tek tıklama ile video kaydı yapmanızı sağlar.


Ekran videosu ve Webcam Videoları Kaydedin

Google Chrome için Loom – Video Recorder eklentisi sayesinde ekran videoları, ses kayıtları ve webcam videoları çekebilirsiniz. Eklentinin tam adı Loom – Video Recorder: Screen, Webcam and Mic şeklindedir. Eklentinin isminden de anlaşılacağı gibi ekran video kaydetme, webcam videoları kaydetme ve mikrofon ile ses kaydı yapma özellikleri mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Loom – Video Recorder eklentisi ile çektiğiniz videoları anında ile paylaşabilirsiniz. Tek tıkla video kaydına başlıyorsunuz ve kayıt devam ederken sol alt köşede yer alan seçeneklerden kaydı yönetebiliyorsunuz. Dilerseniz kaydı durdurup devam ettirebilir, kaydı iptal edebilir, kamera ayarlarını değiştirebilir ve Kaydı bitirebilirsiniz. Yaptığınız bütün kayıtlar 10 dakikalık kayıtlar olacak. Kaydı bitirince otomatik olarak size sağ alt köşede masaüstü bildirimi sunuyor ve paylaşacağınız URL’yi kopyalama seçeneği sunuyor.

Yaptığınız video kayıtları aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere mp4 formatında bilgisayara indirebilir yada silebilirsiniz. Dilerseniz de Save diyerek Loom hesabınıza ait depolama alanına kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda videonun embed kodunu alarak web sitelerde de paylaşabilirsiniz.

 

Video kaydı yapıp paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özellikle internette videolu tanıtım ve rehberler yayınlayanlar için harika bir eklenti diyebiliriz.

Loom – Video Recorder Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3,7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Google Chrome
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin Video Kaydetme Eklentisi – Loom – Video Recorder İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler