Tek Tıkla Pencere Gizleme Programı – HiddeX İndir

HiddeX programı kısayol tuşu ile yada tek bir tıklama ile açık olan etkin pencereleri gizlemenizi sağlar. Başkalarının görmesini istemediğiniz açık tarayıcıyı, pencereyi, programı yada oyunu çok hızlı bir şekilde gizleyebilirsiniz.


Bilgisayar Ekranındakileri Gizleyin

Bilgisayar kullanırken ani baskınlara maruz kalıyorsanız HiddeX programını kullanın. Ücretsiz olarak sunulan HiddeX programı, sadece tek bir tıklama ile bilgisayar ekranında açık olan pencereyi kapatmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

HiddeX programı ile atayacağınız bir kısayol tuşu sayesinde ekran açık olan herhangi bir tarayıcıyı, programı, pencereyi, oyunu yada başka bir ekranı gizleyebilirsiniz. Bu gizleme sonucunda pencereleri kapatmaz ve aynı zamanda bu pencereler görev çubuğunda da görünmez. Bu pencereleri tekrar görünür yapmak içi tek yapmanız gereken aynı happy wheels demo kısayol tuşuna tekrar tıklamaktır.

HiddeX programı oldukça küçük boyutlu ve taşınabilir bir programdır. Gittiğiniz her yere bu programı da götürebilirsiniz. Programa dilerseniz şifre koyabilir ve sizden başka hiç kimse programa ulaşamaz.

HiddeX programı ile her pencere için ayrı bir kısayol tuşu atamanız mümkün. Ayrıca bu pencereleri gizlediğinizde ses var ise sesi de otomatik olarak kapatır.

HiddeX Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   286 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tek Tıkla Pencere Gizleme Programı – HiddeX İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler