Etiket: korku oyunu indir

PC İçin Korku Oyunu – Hello Neighbor İndir

Hello Neighbor oyunu gerçekçi öğeleri ve yapay zekaya karşı oynadığınız harika bir korku oyunudur. Komşunuzun bodrumunda bir şey sakladığın öğrendiniz. Tek mantıklı şey, evine girip ne sakladığını anlamaya çalışmaktır. Ama dikkat edin komşunuz çok uyanık biri.

PC İçin Korku Oyunu – Outlast 2 Demo İndir

Harika bir korku oyunu olan Outlast 2 oyununun Demo sürümünü oynayabilirsiniz. 2017 yılında çıkacak olan Outlast 2 oyununda korku kaldığı yerden devam ediyor. Dini öğelerinde oyunda yer aldığını ve kabuslarla dolu bir oyunun sizi beklediğini söylemeliyiz.

iPhone ve iPad İçin Korku ve Bulmaca Oyunu – Limbo İndir Türkçe

iPhone ve iPad cihazlarınızda korku ve zeka oyunu oynamak için Limbo oyununu indirin. iOS cihazlar için geliştirilen ve korku dolu öğeleri ve bulmaca öğelerini bir arada barındıran oyun Türkçe dik desteği de sunuyor. Limbo’nun kaybolan kız kardeşini bulmak için karanlık bir ormanda ilerliyor ve karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.

Android İçin Korku Oyunu – Limbo İndir Türkçe

Android cihazlarınızda korku ve zeka oyunu oynamak için Limbo oyununu indirin. Korku dolu öğeleri ve bulmaca öğelerini bir arada barındıran oyun Türkçe dik desteği de sunuyor. Limbo’nun kaybolan kız kardeşini bulmak için karanlık bir ormanda ilerliyor ve karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.

İndir Gezginler