iPhone ve iPad İçin Güvenli Mesajlaşma Uygulaması – Telegram Messenger İndir

iOS cihazlar için Telegram Messenger uygulaması ücretsiz olarak sunulan mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Telegram Messenger uygulaması piyasadaki en hızlı anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Üst düzey güvenlik sunan uygulama ile grup sohbetleri yapabilir, fotoğraf ve video gönderebilir ve sınırsız dosya gönderebilirsiniz.


iOS İçin Telegram Messenger İndir

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız için en hızlı ve güvenilir mesajlaşma uygulamalarından birisi de Telegram Messenger uygulamasıdır. iPhone ve iPad için Telegram Messenger uygulaması ücretsiz, güvenli, hızlı ve basit kullanımıyla ön plana çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda Telegram Messenger uygulaması ile mesaj gönderebilir, fotoğraf gönderebilir, video gönderebilir, sınırsız miktarda dosya (.doc, .zip, .pdf, vb) gönderebilirsiniz.

Mümkün olan en yakın sunucuya bağlanarak mesajlaşmanızı sağlayan Telegram Messenger uygulaması bu özelliği sayesinde en hızlı mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tüm verileri şifrelemesi ile de en iyi güvenliği sunmaktadır. Ayrıca verileriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmıyor.

Mesajlarınız bulut depolama sisteminde ücretsiz olarak depolanır ve tüm cihazlarda senkronize edilir.

5000 kişiye kadar grup sohbetleri oluşturabilir ve bu gruplarda videolar paylaşabilir, belgeler (.doc, .ppt, .zip, vb) gönderip alabilir ve arkadaşlarınıza sınırsız sayıda fotoğraf gönderebilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlar için Telegram Messenger uygulaması hiçbir şekilde reklam içermez ve sonsuza kadar da hem ücretsiz hemde reklamsız yayınlanacaktır.

ios telegram

Telegram Messenger Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  42 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  iOS 6.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Güvenli Mesajlaşma Uygulaması – Telegram Messenger İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler