Android İçin Güvenli Mesajlaşma Uygulaması – Telegram İndir

Android işletim sistemli akıllı cihazlar Telegram uygulaması ücretsiz olarak sunulan mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Android için Telegram uygulaması piyasadaki en hızlı anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Üst düzey güvenlik sunan uygulama ile grup sohbetleri yapabilir, fotoğraf ve video gönderebilir ve sınırsız dosya gönderebilirsiniz.


Android İçin Telegram İndir

Android akıllı telefon ve tabletler için en hızlı ve güvenilir mesajlaşma uygulamalarından birisi de Telegram uygulamasıdır. Android için Telegram uygulaması ücretsiz, güvenli, hızlı ve basit kullanımıyla ön plana çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınızda Telegram uygulaması ile mesaj gönderebilir, fotoğraf gönderebilir, video gönderebilir, sınırsız miktarda dosya (.doc, .zip, .pdf, vb) gönderebilirsiniz.

Mümkün olan en yakın sunucuya bağlanarak mesajlaşmanızı sağlayan Telegram uygulaması bu özelliği sayesinde en hızlı mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tüm verileri şifrelemesi ile de en iyi güvenliği sunmaktadır. Ayrıca verileriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmıyor.

Mesajlarınız bulut depolama sisteminde ücretsiz olarak depolanır ve tüm cihazlarda senkronize edilir.

5000 kişiye kadar grup sohbetleri oluşturabilir ve bu gruplarda videolar paylaşabilir, belgeler (.doc, .ppt, .zip, vb) gönderip alabilir ve arkadaşlarınıza sınırsız sayıda fotoğraf gönderebilirsiniz.

Android için Telegram uygulaması hiçbir şekilde reklam içermez ve sonsuza kadar da hem ücretsiz hemde reklamsız yayınlanacaktır.

android telegram

Telegram Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Cihaza göre değişir
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Cihaza göre değişir
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Güvenli Mesajlaşma Uygulaması – Telegram İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler