iPhone ve iPad İçin Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu – Talking Tom Gold Run İndir

iOS için Konuşan Tom Altın Peşinde (Talking Tom Gold Run) oyunu sonsuz bir koşu oyunudur. Konuşan Tom ve Konuşan Angela altınlarını çalan hırsızın peşinde koşuyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda altınları toplayarak kendi hayalinizdeki evinizi inşa ediyorsunuz. Konuşan Tom Altın Peşinde oyunu ücretsiz ancak uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.


iOS İçin Talking Tom Gold Run

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız için Talking Tom Gold Run oyununda konuşan kedi Tom ve sevgilisi konuşan kedi Angela bu defa sonsuz bir koşu oyunu ile bizimle birlikte. iOS cihazlarınızda Konuşan TOM ve Konuşan ANGELA ile altınlarınızı çalan hırsızın peşine düşüyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Konuşan Tom Altın Peşinde yada orjinal ismi ile Talking Tom Gold Run oyununda konuşan Tom ve Angela evlerini inşa ederken hırsızı farkedip peşine düşüyorlar. Hırsızı yakalamak için çeşitli engelleri aşıyor, farklı koşu parkurlarını geçiyor ve altınları topluyorsunuz. Topladığınız altınlarda hayalinizdeki evi inşa ediyorsunuz.

Konuşan Tom Altın Peşinde - Talking Tom Gold Run

iOS sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda oyunu oynadıkça farklı bölümlerin kilidini açıyorsunuz. Ayrıca Konuşan Tom ve Konuşan Angela’nın yanı sıra Konuşan Ginger, Konuşan Hank ve Konuşan Benn’le oyunu oynayabiliyorsunuz.

Not: Oyunda uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Talking Tom Gold Run Video

Konuşan Tom Altın Peşinde Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 99 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri

Oyunun iOS dışında Android, Windows Phone ve Windows PC sürümleri de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu – Talking Tom Gold Run İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler