iPhone ve iPad İçin Suya Dalış Yapma Oyunu – Flip Diving İndir

iPhone ve iPadiçin Flip Diving oyunu çok eğlenceli bir dalış yapma oyunudur. iOS cihazlarınızda binaların üstünden, yüksek kayalıklardan, kalelerden ve daha bir çok farklı platformdan suya dalış yapıyorsunuz. Suya en iyi dalışı yapmak için çeşitli platformlardan akrobatik hareketler sergileyerek atlıyorsunuz.


iPhone ve iPad İçin Flip Diving Oyunu

Flip Diving oyunu iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayacağınız eğlenceli bir oyundur. Flip Diving oyunu internette online olarak oynanan ve çok fazla ilgi görmesinin ardından iOS cihazlar için de çıkış yapan bir oyundur. Flip Diving oyununda yüksek mesafelerden suya dalış yapıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda yüksek kayalıklardan, uçurumlardan, platformlardan, ağaçlardan kalelerden ve trambloin gibi yüksek yerlerden suya mükemmel dalış yapmak için atlıyorsunuz. 50’den fazla atlama platformu üzerinden akrobatik hareketlerle suya atlıyorsunuz.

Flip Diving Oynanış Videosu

Farklı dalgıçlarla atlayışlar yapıyorsunuz. Her dalgıcın farklı yetenekleri bulunuyor. Oyunu hemen ücretsiz indirip oynamalısınız.

Flip Diving

Flip Diving Oyun Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  160 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Suya Dalış Yapma Oyunu – Flip Diving İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler