iPhone’da Silinen WhatsApp Mesajlarını Geri Getirme Programı İndir – WhatsApp Pocket İndir Download Yükle

En popüler mobil mesajlaşma programlarından birisi olan WhatsApp Messenger yazışmalarınız iPhone telefonunuzdan silindiyse ve bu mesajları geri getirmek istiyorsanız işte size WhatsApp Pocket programı. Bu program ile silinen WhatsApp mesajlarını kurtarabilirsiniz.


WhatsApp Pocket İle WhatsApp Mesajlarını Geri Getirin!

En popüler mobil mesajlaşma programlarından birisi olan WhatsApp Messenger yazışmalarınız iPhone telefonunuzdan silindiyse ve bu mesajları geri getirmek istiyorsanız işte size WhatsApp Pocket programı. Bu program ile silinen WhatsApp mesajlarını kurtarabilirsiniz. 

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.6.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Program sadece WhatsApp  mesajlarını değil aynı zamanda siline WhatsApp dosyalarını da geri getirmeyi başarıyor. WhatsApp Pocket bize yanlışlıkla sildiğimiz WhatsApp mesajlarının yanı sıra iPhone telefonumuzu fabrika ayarlarına döndürdüğümüzde ve WhatsApp’ı baştan yüklediğimizde silinen WhatsApp verilerini kurtarabilme imkanı sunuyor.

WhatsApp Pocket

WhatsApp Pocket ile standart WhatsApp yazışmalarının yanında WhatsApp kişi listemizi, WhatsApp üzerinden paylaşılan resim, ses ve videoları tespit ederek geri getirebiliyoruz. Program oldukça sadece bir arayüze sahiptir ve kurtarmak istediğiimz bilgilerin her biri için ayrı bir sekme sunmaktadır. Bu sekmeleri üzerine tıklayarak kurtarmak istediğimiz verileri tespit edebilir ve geri getirebiliyoruz.

WhatsApp Pocket iPhone telefonunuzu bilgisayara bağladığınızda iTunes yedekleme dosyalarıızdan WhatsApp bilgilerini ayıklar ve bu bilgileri geri getirir.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone’da Silinen WhatsApp Mesajlarını Geri Getirme Programı İndir – WhatsApp Pocket İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler