Mac İçin Çok Fonksiyonlar Gelişmiş Tarayıcı İndir – Citrio İndir Yükle

Citrio isimli tarayıcı hem Mac hemde Windows geliştirilmiş bir tarayıcıdır. Citrio ile tamamen hızlı ve etkili arama keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tarayıcı dahili indirme yöneticisi barındırarak videoları indirmenizi sağlar, proxy widget desteği sunar ve bir çok kullanım kolaylığı sağlar.


İndirme Yöneticili, Proxy Desteği ve Güvenli Tarayıcı

Citrio basit web tarama işlevinin ötesine ulaşmak için fonksiyonları geniş bir yelpazede kullanan yeni nesil tarayıcıdır. Citrio ile anında, herhangi bir ek yazılım olmadan proxy sunucularına bağlanmak, video dosyaları ile medya dosyalarını indirmek, sosyal medya üzerinden bağlantıları ve çok daha fazlası paylaşabilirsiniz. Citrio tamamen ücretsiz, kullanımı kolay ve basit bir görünüme sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Citrio Download Manager ile, diğer tarayıcıların indirme yöneticilerinden birkaç kat daha hızlı bir şekilde dosyaları indirmek, indirme duraklatmak ve istediğiniz zaman bunları devam ettirmek mümkündür. Citrio yerleşik herhangi bir ek yazılım indirmeye gerek kalmadan direkt tarayıcı happy wheels demo içinde yer alır ve torrent dosyalarını ve bağlantıları indirmenize olanak tanıyan torrent istemcisi de sunar.

Citrio tarayıcısı Twitter, Facebook ve Google+ çok daha kolay ve daha hızlı bir şekilde paylaşım işlemini yapar. Citrio Proxy Widget kolayca proxy sunucuları üzerinden Web’i taramanıza izin verir. Tarayıcı en son güvenlik önlemleri sayesinde son derece güvenlidir. Yerleşik malware ve phishing koruması sayesinde, Citrio tehditlere karşı hep koruma altındadır. Ayrıca asla kişisel bilgilerinizi toplamaz ve gizliliğinize saygı duyar. Daha ne olsun…

Citrio

Citrio Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 89,5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: OS X 10.6 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Çok Fonksiyonlar Gelişmiş Tarayıcı İndir – Citrio İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler