Mac İçin Dosya Sıkıştırma ve Açma Programı – iZip İndir

iZip programı Mac için arşiv yönetici bir programdır. ZIP, ZIPX, RAR, TAR, 7ZIP ve diğer sıkıştırılmış dosyalarınızı Mac’inizde yönetmenin en kolay yoludur. En iyi programlarıdan birisidir ve tamamen ücretsizdir. iZip ile hiçbir sınırlama olmadan dosyalarınızı arşivleyebilir ve arşivden çıkarabilirsiniz.


Mac İçin Arşiv Programı

iZip , Mac kullanıcıları için hazırlanan edilen basit, etkili ve güçlü bir yardımcı programdır. Doğrudan inşa edilmiş en son sıkıştırma ve şifreleme teknolojisi ile dosyalarınızı kolaylıkla sıkıştırmanızı ve güvenli bir şekilde paylaşmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

WinZip, WinRAR ve diğer en yaygın arşiv dosyası formatlarının içeriğini kolayca yönetmek için tasarlandı. Arşiv dosyalarını çıkarılabilir bir saklama alanı olarak kullanmak çok kolay, belgelerinizi doğrudan zip dosyanıza kaydedebilir veya arşivler arasında dosyaları sürükleyip bırakabilirsiniz. Sadece bir veya iki dosyayı almak için büyük bir zip dosyasının tüm içeriğini ayıklamak zorunda kalmazsınız!

IZip, Mac platformuna özel mühendislerce geliştirilmiştir ve Mac İşletim Sistemi ile sıkı bir entegrasyona sahip olduğundan, arşivlerinizin kesintisiz yönetilmesinden faydalanabilirsiniz. Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı ve diğer belgelerinizi arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Eğer arkadaşınız da IZip’e sahip ise, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Cover Flow modunda gezinmeyi, slayt gösterisi görüntülemeyi ve hatta videolarınızı oynatmayı sağlayacaktır. happy wheels demo Bunların hepsini gönderdiğiniz dosyadan bir şey çıkarmaya gerek kalmadan yapabileceksiniz.

Gizli verilerinizi güçlü AES şifreleme ile koruyun. IZip’in güçlü güvenlik özelliklerini kullanarak zip dosyalarınızı şifrelemek suretiyle istenmeyen gözleri kişisel bilgilerinizden uzak tutar. IZip, 256 bit’e kadar AES zip şifreleme özelliğine sahiptir; bu sayede, yetkisiz kullanıcıların gizli bilgilerinizden hiçbirini göremeyeceğinden emin olabilirsiniz.

IZip ile harika, hızlı ve güvenli bir şekilde files.com dosya paylaşım servisiyle sadece birkaç tıklamayla arşivinizi paylaşma olanağına sahipsiniz. Windows veya Linux çalıştıran arkadaşlarınızla, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde dosya gönderip alın.

iZip Özellikleri

  • Arşivler çıkarılabilir saklama alanı olarak görünür
  • Şifreleme özelliği ve büyük dosyaları destekleme özelliği
  • Yeni arşiv yöneticisi
  • Güvenli paylaşım
  • Otomatik güncellemeler
  • ZIP, ZIPX, RAR, TAR, TAR.GZ ve 7ZIP dosyaları ve daha fazlası desteklenir.

iZip

iZip Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   13 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Mac OS X Mountain Lion 10.8 veya üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Dosya Sıkıştırma ve Açma Programı – iZip İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler