Ücretsiz Oyun Hızlandırma Programı – Razer Game Booster İndir

Razer Game Booster ile oyunları hiçbir sorun yaşamadan oynayabileceksiniz. Tek bir tıklama ile bilgisayarınızın bütün sistem kaynaklarını oyun için odaklayan bu program ile oyunlarını daha hızlı bir şekilde oynayabileceksiniz. Ücretsiz bir oyun hızlandırıcı program arıyorsanız Razer Game Booster indirin.


Oyun İçin En İyi Performansı Alın

Razer Game Booster programı sisteminizden ve oyunlarınızdan en iyi performansı almak tasarlanmıştır. IObit ile ortak bir şekilde geliştirilen Razer Game Booster programı, basit ama güçlü bir çözüm sunuyor. Razer Game Booster ile tek bir tıklama ile sisteminizi en iyi duruma otomatik olarak getirebiliyorsunuz. Bu program sisteminizin tüm kaynaklarını tamamen oyuna odaklayacak. Böylece en iyi oyun ayarları veya yapılandırmaları sunulmuş olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Razer Game Booster, daha eski bir bilgisayarda olsanız bile daha yüksek FPS ve daha az gecikme ile en iyi oyun deneyimini sunuyor. Bir tıklama ile Razer Game Booster otomatik olarak diğer programları kapatır ve bilgisayarınızın maksimum performans sunmasını sağlar.

Razer Game Booster, oyun oynarken diğer programlardan rahatsız olmamanız için yalnızca oyun penceresini masaüstünde tutar. Razer Game Booster, gerçek zamanlı video ve ses kaydı yapabilir ve ekran görüntüleri çekebilir.

Tweak aracı, bilgisayarınızı otomatik olarak analiz eder ve oyun performansınız için tüm yapılandırmaları geliştirir.

Razer Game Booster Özellikleri

Oyun Modu: özelliği sayesinde bilgisayarınızdaki gereksiz işlevleri ve uygulamaları geçici olarak kapatarak oyuna odaklanır, tüm kaynakları tamamen oyun oynamanın yanı sıra, oyunda ayarlarınızda veya konfigürasyonlarda vakit harcamadan oynamanız gereken yere girmenize izin verir.

Kalibrasyon Modu: Rahatça eski sürücüleri Tweak, Defrag veya güncelleme seçeneği sunarak bilgisayarınızın performansını ayarlama sürecini basitleştirir.

Paylaşım Modu: Gerçek zamanlı ses / video kaydı yapma ve ekran görüntüleri çekme becerinizle yeteneklerinizi gösterebileceğiniz, öğreticiler oluşturabileceğiniz vb. bonus özelliği.

Razer Game Booster

Razer Game Booster Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   39 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   4.1.59
İşletim Sistemi  Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Oyun Hızlandırma Programı – Razer Game Booster İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler