Mac için Yasaklı Sitelere Giriş ve IP Gizleme Programı – Avira Phantom VPN İndir

MAC için Avira Phantom VPN programını ücretsiz bir şekilde indirerek internette özgürce gezinebilirsiniz. Bütün yasaklı sitelere giriş yapabilir ve verilerinizin güvence altında kalmasını sağlayabilirsiniz. IP adresinizi gizler, bankacılık işlemlerini güvenle yapmanızı sağlar, casuslara karşı gerçek zamanlı korur ve bütün cihazlarınız ile erişebilirsiniz.


Tüm Engelli Sitelere Özgürce Girin

MAC bilgisayarlarınızda Avira Phantom VPN programı ile güvenli bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Verileriniz şifreleyerek çalınmasını önler ve IP adresinizi gizleyerek anonim bir şekilde sörf yapmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Avira Phantom VPN programı AES 256 bitlik şifreleme sistemini kullanır ve Wifi noktalarında bile sizi gerçek zamanlı bir şekilde korur.

Avira Phantom VPN programı IP adresinizi gizleyerek coğrafi kimliğinizin belirlenmesini önler. Özellikle bankacılık işlemleriniz için gizliliğinizi korur. Ve sizi izleyen üçüncü şahıslara karşı da sizi korur.

Yasaklı sitelere girmek de bu program ile çok kolay. Özellikle ülkemizde sık sık yasaklanan sitelere karşı konumunuzu 20 ülkeden biri olarak değiştirebilirsiniz.

Avira Phantom VPN happy wheels demo programı ücretsiz ve premium seçenekler sunuyor. Ücretsiz seçenekte kayıt olan kullanıcılara 1GB veri kullanma izni verirken, kayıt olmayan kullanıcılara ise 500 MB veri kullanım izni veriliyor. Pro versiyonu satın alanlara ise sınırsız veri trafiği sunuyor. Programı Windows, Android ve iOS versiyonları da bulunuyor.

Avira Phantom VPN Özellikleri

  • IP adresinizi değiştirir
  • Özel iletişimlerinizi şifreleyerek korur
  • Yasaklı sitelere kolayca girersiniz
  • Arka planda sessiz çalışır
  • Girdiğiniz siteleri izleyip veri toplamaz
  • 20 ülke arasından istediğinize bağlanma
  • İstediğiniz kadar aygıt ile bağlanabilme
  • Premium müşterileri için ücretsiz destek

Avira Phantom VPN

Avira Phantom VPN Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 55 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Mac OSX 10.10 (Yosemite) ve üzeri.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac için Yasaklı Sitelere Giriş ve IP Gizleme Programı – Avira Phantom VPN İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler