Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – Avira Phantom VPN İndir

Android için Avira Phantom VPN uygulaması sayesinde internette özgürce gezinebileceksiniz. Bu ücretsiz VPN programı ile bütün yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz. Android telefon ve tabletlerde IP adresinizi de gizleyen bu Avira Phantom VPN uygulaması, bütün verilerinizi şifreleyerek çalınmasını önler. Casuslara karşı da güvende olursunuz.


Android İçin Avira Phantom VPN

Android akıllı telefon ve tabletler için Avira Phantom VPN programı sayesinde bütün yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz. Bu VPN uygulaması verilerinizi şifreleyerek çalınmasını önler ve IP adresinizi gizler ve güvenli bir şekilde sörf yapmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Avira Phantom VPN programı Wifi noktalarında bile sizi gerçek zamanlı bir şekilde korur. Android cihazlarınızda bu program ile IP adresinizi gizleyerek coğrafi kimliğinizin belirlenmesini engellersiniz. Özellikle bankacılık işlemleriniz için gizliliğinizi korur. Ve sizi izleyen üçüncü şahıslara karşı da sizi korur.

Yasaklı sitelere girmek de bu program ile çok kolay. Özellikle ülkemizde sık sık yasaklanan sitelere karşı konumunuzu 20 ülkeden biri olarak değiştirebilirsiniz.

Avira Phantom VPN mobil

Avira Phantom VPN programı ücretsiz ve premium seçenekler sunuyor. Ücretsiz seçenekte kayıt olan kullanıcılara 1GB veri kullanma izni verirken, kayıt olmayan kullanıcılara ise 500 MB veri kullanım izni veriliyor. Pro versiyonu satın alanlara ise sınırsız veri trafiği sunuyor.

NOT: Uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Avira Phantom VPN Video

Avira Phantom VPN Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – Avira Phantom VPN İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler