Metin Mesajlarını Resimle Şifreleme Programı – SSuite Picsel Security İndir

SSuite Picsel Security programı Steganografi şifrelemesi kullanarak tüm metin mesajlarını şifreler ve korur. Metinleri herhangi bir resim ile şifreleyerek başkalarının ulaşmasını engeller. Şifrelemede kullandığınız resmi elinde bulundurmayan mesajları görüntüleyemez.


Metinleri Resimle Şifreleyin

SSuite Picsel Security programı ile metin mesajlarını resim ile şifrelemiş olursunuz. SSuite Picsel Security programı steganogra yöntemini kullanır ve anahtar olarak yalnızca görüntüleri kullanır. Göndermiş olduğunuz yada kaydetmiş olduğunuz metinleri açmak için ise sadece sizin belirlediğiniz görüntü kullanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile yapmanız gereken şey, sadece orijinal bir resim yüklemek, mesajınızı metin editörüne girmek veya önceden hazırladığınız düz metin belgenizi yüklemek ve şifreleme düğmesine tıklamak. VE dosyanızı kaydetmek.

SSuite Picsel Security programı aynı zamanda taşınabilir bir uygulamadır. Şifreli mesajlarınızı açmak için  karşı happy wheels demo tarafın elinde sizin şifrelemede kullandığınız görüntüye sahip olması yeterlidir. Sizin kullandığınız orjinal görüntü gizli metin mesajınızın kilidini açmaktaki anahtardır.

Şifrelenmiş metin mesajlarını açarken ilk önce orijinal resmi yükleyin, daha sonra sonra Resmi Çöz (Decrypt Image) düğmesini tıklayın. Ardından şifrelenmiş görüntüyü seçin ve gizli mesajınız metin editöründe açılacaktır.

Güvenliği daha da artırmak için artık farklı resim biçimlerinden BMP, JPG, PNG ve WMF vb. kullanabilirsiniz.

SSuite Picsel Security Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   836 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.6
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Metin Mesajlarını Resimle Şifreleme Programı – SSuite Picsel Security İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler