Ön muhasebe Programı İndir – Ticari Muhasebe Programı İndir Download Yükle

Küçük işletmelerin işine fazlasıyla yarayacak bir ön muhasebe programıdır. Ticari Muhasebe Programı ile kolay bir şekilde muhasebenizi tutabilirsiniz. Muhasebe için gerekli olan bütün ihtiyaçlarınız bu program karşılıyor.


Küçük işletmelerin işine fazlasıyla yarayacak bir ön muhasebe programıdır. Ticari Muhasebe Programı ile kolay bir şekilde muhasebenizi tutabilirsiniz. Muhasebe için gerekli olan bütün ihtiyaçlarınız bu program karşılıyor.

Lisans: Demo
Boyut: 5.8 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
Sponsorlu Bağlantılar

Ticari Muhasebe Programı access veritabanı kulanılarak Visual Basic programlama dili ile yazılmış olup Cari , Stok, Faturalar , Üretim, Bankalar, Alınan Çekler, Verilen Çekler, Alınan Senetler, Verilen senetler ve Kasa olmak üzere on modülden oluşmaktadır.

Küçük ve Orta Ölçekli firmaların ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirmeyi düşündüğümüz bu programdaki amaç muhasebenin kolay bir şekilde uygulanabilirliğini ortaya koymaktır. Bu program bir firmanın muhasebe konusunda tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir.

Ticari Muhasebe Programı

Ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunulan bu beta sürüm istekleriniz doğrultusunda geliştirilecektir. Başlangıçta tek kullanıcılı olarak hazırlanmış ve elden geldiğince kullanımı basitleştirilmiş ve sadeleştirilmiştir.

  • Kasa Modülü : Nakit Giriş ve Çıkışlarının takip edildiği bölüm
  • Cari Hesaplar Modülü: Firmalara ait Borç ve Alacak durumları, Hesap hareketleri, cari ekstrelerin hazırlandığı bölüm
  • Faturalar Modülünde :Alış, satış, alış iade, satış iade faturaları girişi, fatura yazdırma ve raporlama işlemlerinin yapıldığı bölüm
  • Stok Modülünde: Giren çıkan mal takibi, Dönem sonu mal stoku ve maliyeti hesaplama, firma stok değeri vs.. yer almaktadır.
  • Üretim Modülünde: İmalat işi ile uğraşan firmalarda hammadde ve mamüllerden üretimi bilgisayar ortamında önceden oluşturulmuş üretim formüllerine göre yapıldığı bölümdür.
  • Alınan ve verilen Çekler: Portföydeki çekler, talsildeki çekler, tahsil edilen çekler, iade edilen çeklerin kaydedildiği ve takip edildiği bölüm
  • Alınan ve verilen Senetler: Portföydeki senetler, talsildeki senetler, tahsil edilen senetler,iade edilen senetlerin kaydedildiği ve takip edildiği bölüm
  • Bankalar: Banka Hareketlerinin izlendiği ve raporlandığı bölümdür.
  • KDV: Firmanın aylık KDV durumunu göstermektedir.

Yazılımın kurulabilmesi için aşağıdaki şifreyi kurulum esnasında ilgili kutucuğa girmeyi unutmayınız.

İlk Kurulum Şifresi : A3767

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ön muhasebe Programı İndir – Ticari Muhasebe Programı İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler