Online Top Yeme Oyunu Oyna – Agar.io Oyunu Oyna

Top yeme oyunu olarak bilinen Agario oyununda amacınız sizden küçük topları yiyerek olabilidiğince büyümek. Bağımlılık yapıcı bir oyun olan Agario oyunu hem eğlenceli ve basit bir oyun.


Sizden Küçük Topları Yeme Zamanı

Son zamanların en eğlenceli oyunlarından birisi de Agario oyunu oldu. Hem çok basit hemde çok sürükleyici bir oyun olan Agario isimli bu oyunda mantık çok basit. Sizden daha küçük olan topları yiyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet tarayıcısı üzerinden oynana bu heyecan verici oyunda kendi topunuzu büyütmek için sizden küçük topları yiyorsunuz. Küçük toplarla beslenerek büyüyorsunuz.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunda küçük top iken çok hızlı hareket ediyorsunuz. Topunuz büyüdükçe hareket hızınız yavaşlıyor. Bu yüzden büyüdükçe diğer büyük toplara yem olmamak için dikkatli olmanız gerekiyor.

Topunuzu Space tuşuna basarak iki yada fazla parçaya bölebiliyorsunuz. Böylece hem daha hızlı hareket edebiliyor hemde sizden kaçan küçük rakipleri kolaylıkla yiyebiliyorsunuz. Aynı zamanda W tuşuna basarak küçük parçalarınızı rakibinize atarak onun büyümesini sağlayarak daha yavaş hareket etmesini sağlayabilir ve böylece onu yakalayıp yiyebilirsiniz.

agario

Agar.io Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: İnternet Tarayıcısı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Online Top Yeme Oyunu Oyna – Agar.io Oyunu Oyna”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler