Android Fenerbahçe Yandex İndir – Android İçin Fenerbahçe Yandex Uygulaması İndir yükle

Fenerbahçe Yandex uygulamasını Android akıllı telefonlarınıza indirerek kulübünüze hemen destek olmaya başlayabilirsiniz. Fenerbahçe Yandex Android uygulaması üzerinden yapılan bütün aramalarda Fenerbahçe kulübü para kazanıyor olacak.


Android İçin Fenerbahçe Yandex Uygulaması

Yandex arama motorunun Fenerbahçe Kulübü ile yaptığı sponsorluk anlaşması gereği Fenerbahçe taraftarlarının Yandex tarayıcısı üzerinde yapacakları her aramada Fenerbahçe para kazanmış olacak. Kulübüne destek olmak isteyen Fenerbahçe taraftarları Fenerbahçe Yandex tarayıcıları ile hem bilgisayarda hemde Android cihazlarında aramalar yaparak kulübünün para kazanmasını sağlayabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Yadex tarafından merakla beklenen Android için Fenebahçe Yandex tarayıcısı resmen yayımlandı. Android telefon kullanıcıları Google Play Store mağazası üzerinde Fenerbahçe Yandex uygulamasını indirerek bütün aramalarını bu tarayıcı üzerinden yapabiliyor.

Android için Fenerbahçe Yandex uygulaması oldukça gelişmiş bir tarayıcı. Aynı zamanda widget desteği ile de taraftarların bir çok bilgiye widget üzerinden ulaşılması sağlanıyor. Arama kutusu widgetlerinin yanı sıra 4×4 ebatlarından bir widget ile hava durumu, döviz kuru, trafik yoğunluğu, son dakika haberleri ve favori Yandex uygulamaları tek bir widget üzerinden yer alıyor.

fenerbahçe yandex android

 

Kulübüne destek olmak isteyen Fenerbahçe taraftarları Android akıllı telefonları üzerinde Fenerbahçe Yandex tarayıcısını indirerek hemen kulübünün para kazanmasını sağlayabilir.

Fenerbahçe Yandex Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 8,9 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android Fenerbahçe Yandex İndir – Android İçin Fenerbahçe Yandex Uygulaması İndir yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler