Otomatik Sürücü Bulma ve Güncelleme Programı – DriverPack Solution Online İndir

DriverPack Solution Online sayesinde bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz sürücüleri otomatik olarak günceller ve bilgisayarınızın ihtiyacı olan sürücüleri otomatik olarak bulup yüklemenizi sağlar. DriverPack Solution Online ile aynı zamanda bilgisayarınızda yüklü olan programların da son sürümlerini bulur ve yükler.


Bilgisayar Sürücülerini Bulun ve Yükleyin

DriverPack Solution Online isimli sürücü bulma ve güncelleme uygulaması ile bilgisayarınızın ihtiyacı olan bütün sürücüleri sadece 5 dk içinde bulup yükleyebilirsiniz. Bütün masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarları destekleyen DriverPack Solution Online programı çevrimiçi bir şekilde ihtiyacınız olan sürücüleri tarar ve güncellemeleri yüklemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceden yüklemiş olduğunuz sürücülerin son sürümlerini de bulur ve güncellemenizi sağlar. Yada bilgisayarınızda olmayan bir sürücüyü  tespit ederek yüklemenizi sağlar.  Windows 10/ 8.1/ 8/ 7/ Vista/ XP işletim sistemli hem 32bit hemde 64bit sürümleri destekler. Türkçe dil desteği ile de işinizi fazlasıyla kolaylaştırır.

Program sadece sürücüleri değil aynı zamanda kullandığınız programlarında Yazılım sekmesinden son sürüme güncellemenizi sağlar. Ve programın Güvenlik sekmesinde bilgisayarınız için riskli olabilecek programları da kaldırmanızı önerir. Hem otomatik sürücü bulma, sürücü güncelleme ve program güncelleme konusunda tercih edebileceğiniz en iyi programlardan birisidir.

DriverPack Solution

DriverPack Solution Online Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  280 KB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Otomatik Sürücü Bulma ve Güncelleme Programı – DriverPack Solution Online İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler