PC İçin Facebook Mesajlaşma Programı – Facebook Messenger İndir Download Yükle Bedava

Facebook Messenger programının Windows sürümü sayesinde bilgisayarınız üzerinden Facebook arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Facebook’a internet üzerinden bağlanmadan arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, durum güncellemelerini alabilirsiniz. Facebook Messenger programını ücretsiz olarak indirip Windows 7 üzerinde kullanabilirsiniz.


Windows PC İçin Facebook Messenger

Facebook Messenger programının Windows sürümü sayesinde bilgisayarınız üzerinden Facebook arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Facebook’a internet üzerinden bağlanmadan arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, durum güncellemelerini alabilirsiniz. Facebook Messenger programını ücretsiz olarak indirip Windows 7 üzerinde kullanabilirsiniz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,4 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.1.4814.0
İşletim Sistemi: Windows 7
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı üzerinden Facebook sayfasına gitmeden arkadaşlarınızla sohbeti mümkün hale getiren uygulamanın arayüzü alıştığınız sohbet programlarına benziyor. Programla Facebook’ta çevrimiçi olan arkadaşlarınızlamesajlaşabilir, en son güncellemeleri haber bandı sayesinde takip edebilir, bildirimlerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

Windows için Facebook Messenger’in arayüzü çok net ve iki pencereye ayrılmış. Biri, Facebook’un sağdaki sütunu gibi kişilerinize ve yayınlara ayrılmış, diğeri ise sohbetleri açıyor. Tüm bildirimler masaüstünüzde açılan pencere olarak görüntüleniyor.

Facebook Messenger

Windows için Facebook Messenger’ı kurduktan sonra www.facebook.com adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle ilk giriş yaptığınızda senkronizasyon işlemi başlar. Program facebook hesabınızla bir kez doğrulandıktan sonra tarayıcı girişi yapmasanız bile Facebook üzerinden sohbet keyfini yaşayabilirsiniz. Facebook’tan çıkış yaptığınızda uygulamadan da çıkış yapmış oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Facebook Mesajlaşma Programı – Facebook Messenger İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler