Yasaklı Sitelere Girmek İçin Türkçe DNS Değiştirme Programı – SmartSafeDNS İndir Download Yükle Bedava

Facebook, Twitter, YouTube gibi dünyaca ünlü popüler siteler malesef ülkemizde sık sık engellenebiliyor. Bu yüzden bu ve benzeri engelli sitelere girmek için SmartSafeDNS gibi programları kullanabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde yasaklı sitelere girmek için bu ücretsiz DNS değiştirme programını kullanabilirsiniz.


SmartSafeDNS İle Yasaklı Sitelere Girin

Facebook, Twitter, YouTube gibi dünyaca ünlü popüler siteler malesef ülkemizde sık sık engellenebiliyor. Bu yüzden bu ve benzeri engelli sitelere girmek için SmartSafeDNS gibi programları kullanabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde yasaklı sitelere girmek için bu ücretsiz DNS değiştirme programını kullanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,2 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

SmartSafeDNS isimli bu program bir DNS değiştirme programıdır. Bu program farklı DNS servislerini kullanarak daha hızlı bir internet bağlantısı veya daha güvenli internet bağlantısı sunmayı amaçlar.

SmartSafeDNS Özellikleri

Akıllı DNS

Smart Safe DNS bir sitenin adresini siz her ne kadar yanlış yazsanızda bunu fark eder ve sizi asıl gitmek istediğiniz yere gönderir.

Güvenlik Duvarı

Smart Safe DNS üstün koruma teknolojisi sayesinde kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan, malmware ve phishing sitesi olarak adlandırdığımız siteleri tanır ve sizi onlara karşı korur.

Hızlı İnternet

DNS sorguları bir süre ön bellekde (cache) bekletirler. İşte Smart Safe DNS bu noktada çoğu diğer DNS sunucusundan daha geniş bir ön belleği olmasıyla, size hızlı bir internet sunmasıyla öne çıkıyor.

%100 Erişilebilirlik

Yavaş bir DNS servisinden daha kötü bir şey varsa oda erişilemez bir DNS servisidir. Smart Safe DNS çok sayıda ağa yayılmış olması sayesinde sizlere yüksek performanslı ve güvenilir bir servis sunmaktadır.

SmartSafeDNS

SmartSafeDNS Nasıl Kullanılır?

1. Aşama

Programı indirdikten sonra indirilen dosyayı çift tıklayınız ve açınız.

2. Aşama

Açılan programda, yönergelerdeki “Düzelt” butonuna tıklayınız ve birkaç saniye bekleyiniz..

3. Aşama

Bilgisayarınıza güvenli bir şekilde dns adreslerimiz kurulmuştur.Artık Smart Safe DNS güvencesi ile hızlı,engelsiz internet kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Yasaklı Sitelere Girmek İçin Türkçe DNS Değiştirme Programı – SmartSafeDNS İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler