Resim, Fotoğraf Düzenleme Programı – CorelDRAW Graphics Suite İndir Download Yükle

Resim düzenleme programı, fotoğrafları düzenleme programı, Photoshop tarzı program, Photoshop alternatifi program, resim ve fotoğraflara efekt verme programı.


Resim düzenleme programı, fotoğrafları düzenleme programı, Photoshop tarzı program, Photoshop alternatifi program, resim ve fotoğraflara efekt verme programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 814.7 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

CorelDraw, Corel firmasının geliştirdiği ve en bilinen vektör tabanlı grafik tasarım programıdır. Tasarımcı, grafiker ya da diğer grafik alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Program her yeni sürümde daha gelişerek yoluna devam etmektedir. Daha önce bu programı kullanan kişiler bu gelişmleri daha yakından takip edip, nerden nereye gelindiğini daha kolay biliyorlardır.

Sponsorlu Bağlantılar

CDGSX5_Flyer DE.cdr

CorelDraw vektörel tabanlı olduğu için (vektör grafikler çözünürlükten bağımsız, ayrıntıyı kaybetmeden yeniden ölçeklendirilebilir) daha çok masaüstü yayıncılık, matbaa, reklam tanıtım firmaları, dijital baskı işiyle uğraşanlar tarafından kullanılır.

CorelDraw’ın yeni sürümünde (x5) daha gelişmiş vektör çizim araçları, renk gibi bileşenler arttırılmış ve profesyonel tasarımcıların daha hızlı ve kolay şekilde işlerini yapmaları sağlanmış. Corel’in yeni Connect aracıyla bilgisayarda daha hızlı bir şekilde grafik, resim ve yazı araması yapılabilir.

Program çoklu çekirdek teknolojisyle uyumlu olup, daha hızlı çalışma sağlarken, daha zengin içerik ve profesyonel şablon desteğine sahiptir. Ayrıca eğitim videoları ve ipuçlarıyla öğrenim ve bilgi pekiştirilebilir.

Profesyonel grafik, resim düzenleme, izleme, animasyon ve web grafik araçlarıyla bütünleşik yapısı sayesinde ayrı programlara gerek kalmadan bazı işleri bir bütün olarak çıkartabilirsiniz. Program PNG, PDF, EPS, JPG, AI, TIFF, DOC gibi çeşitli dosyaları destekler.

Programın bu sürümünde pakete dahil olarak Corel PHOTO-PAINT X5 (profesyonel görüntü düzenleme ve grafik iş akış uygulaması), Corel PowerTRACE X5 (Bitmap vektör dosya dönüştürme aracı), Corel CAPTURE X5 (tek tıklamayla ekran görüntüsü yakalama), Corel CONNECT (PC veya yerel ağ üzerinde dijital içerik arama) gelmektedir.

Gereksinim:

  • Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP (32-bit ya da 64-bit sürüm)
  • Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 ya da AMD Opteron
  • 1 GB RAM (bellek)
  • 750 MB boş sabit disk alanı.
  • 1024 x 768 ekran çözünürlüğü (768 x 1024 Tablet PC’de)
  • DVD drive
  • Microsoft Internet Explorer 7 ya da üstü.
  • .NET FrameWork 3.0.

Kısıtlama ve lisans:
Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Bunun için program kurulduktan sonra ilk gelen ekranda kulanıcı adı ve e-posta adresi girip kayıt olmalısınız. Daha sonra ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 634 €’dur.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Resim, Fotoğraf Düzenleme Programı – CorelDRAW Graphics Suite İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler