Sabit Disk Yönetme Programı – MiniTool Partition Wizard Free Edition İndir

MiniTool Partition Wizard Free Edition programı FAT, NTFS ve diğer dosya sistemlerine destek veren sabit disk yönetim programıdır. Bilgisayarınızın sabit diskini ve harici diskleri bölmek, kopyalamak, birleştirmek, yeniden boyutlandırma gibi işlemleri ücretsiz yapar.


Sabit Diskinize İstediğiniz Yapın

MiniTool Partition Wizard Free Edition programı ücretsiz olarak sunulan bir sabit disk yönetme programıdır. Ev ve ofis kullanıcıları için tasarlanan program sabit diskinizi bölmek, format atmak, kopyalamak, yeniden boyutlandırmak ve birleştirmek gibi işlemleri yapmanıza imkan tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Güvenli bir şekilde verilerinizin hiçbir zarar vermeden bölümün kapasitesini artırabilirsiniz. FAT ve NTFS dosya sistemleri destekler ve bu iki sistem arasında dosya transferine destek verir. Dosya sisteminde meydana gelen sorunları düzeltir. SD kart gibi mobil cihazlar için de destek verir.

Sabit diskinizi tam yada belli bir bölümünü kopyalayabilirsiniz. Sistem dışı bir diske de sabit diskinizi olduğu gibi kopyalayabilirsiniz. Sabit diskinizde meydana gelen yazılım hatası, virüs saldırısı ve diğer faktörlere bağlı kayıplar sonucunda kurtarma işlemini de yapar. FAT ve NTFS gibi dosya sistemleri için kurtarma desteği sunar.

minitool-partition-wizard-free-edition

 

MiniTool Partition Wizard Free Edition Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  30,8 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  9.1
İşletim Sistem Windows 10/8/7/Vista/XP/2000
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Sabit Disk Yönetme Programı – MiniTool Partition Wizard Free Edition İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler