Sanal PC Programı – VMware Workstation Player İndir

VMware Workstation Player programı ücretsiz bir sanal bilgisayar oluşturma programıdır. Bilgisayarınıza birden fazla sanal bilgisayar oluşturabilir ve bütün yazılımları bu sanal PC üzerinde deneyebilirsiniz. Birden çok işletim sistemine sahip olmak için de VMware Workstation Player indirebilirsiniz.


Sanal Bilgisayar Oluşturun

VMware Workstation Player programı ile bilgisayarınız üzerinde sanal bir bilgisyar oluşturabilirsiniz. PC üzerinde sanal bir PC oluşturarak sanal bir masaüstüne sahip olabilirsiniz. Böylece eş zamanlı olarak bir bilgisayar üzerinde birden fazla işletim sisteminde çalışabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

VMware Workstation Player programı özellikle bilgisayarınıza indirdiğiniz yazılımları test etmenizi sağlar. İndirdiğiniz yazılımları önce bu sanal bilgisayar üzerinde kurup test edersiniz ve herhangi bir sorun olup olmadığını görmüş olursunuz.

VMware Workstation Player programı 32 bit ve 64 bit desteği sunar ve bu sanal makine ile gerçek bilgisayar arasında veri paylaşım imkanı da sunar. USB 2.0 cihazlar için destek verir.

VMware Player, Microsoft Virtual Server sanal makineleri veya Microsoft Virtual PC sanal makineleri için de destek sunar.

vmware_player

VMware Workstation Player Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   74 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   12.5.1
İşletim Sistem Windows 10, 8.1, 7, Vista, 2000 ve XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Sanal PC Programı – VMware Workstation Player İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler