Android İçin Solitaire Kart Oyunu – Microsoft Solitaire Collection İndir

Android için Microsoft Solitaire Collection oyununu ücretsiz indirin ve efsane kart oyununu Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynamaya başlayın. Android için bu Microsoft Solitaire Collection oyunu içerisinde 5 farklı Solitaire oyunu yer alıyor.


Android İçin Microsoft Solitaire Collection

Android cihazlar için Windows’un klasik oyunu olan Solitaire çıkış yaptı. Microsoft’un Windows bilgisayarlarda yer alan Solitaire oyununu artık Android akıllı telefon ve tabletlerinizde de oynayabileceksiniz. Hemde ücretsiz olarak.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınıza Microsoft Solitaire Collection ismi ile gelen bu oyun 5 adet klasik Solitaire oyununu tek bir uygulamada size sunuyor. FreeCell, Klondike, Spider, Pyramid ve Tripeaks isimli oyunları bu uygulamada bulacaksınız. Oyun ücretsiz ancak reklamlı bir şekilde geliyor. Reklamlardan kurtulmak için ise aylık 1.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Android için Microsoft Solitaire Collection oyununun aynı zamanda Xbox Live desteği de bulunuyor. Başarılar kazanmak ve arkadaşlarınız ve aileniz ile rekabet etmek için Microsoft hesabınızla oturum açmanız yeterli. Oyun verileri bulutta kaydedildiği için oyuna kaldığınız yerden Windows 10 veya Android cihazınızda devam edebileceksidniz.

microsoft-solitaire-collection

Microsoft Solitaire Collection Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Android 4.4 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Solitaire Kart Oyunu – Microsoft Solitaire Collection İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler