FPS Türü Silah ve Yaratıklarla Savaşma Oyunu – Serious Sam 2 Demo İndir

Serious Sam oyununun devamı olan Serious Sam 2, sizi harika bir savaş ve aksiyonun içine sürüklüyor. Tek kişilik ilerlemeli bir oyun olmanın yanı sıra çevrimiçi 16 kişiye kadar da oynanabiliyor. Yaratıkları öldürmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.


Yaratıklara Karşı Acımasızca Savaşın

Serious Sam serisinin ikinci oyunu olan Serious Sam 2 oyununun Demo sürümünü indirerek oyunı test edebilir ve oyunu beğenmeniz halinde Steam üzerinde satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Serious Sam 2 oyunu daha gelişmiş grafikler ve geniş bir ölçekte oynanıyor. Kahramanımız Sam bu oyunda yaratıklarla dolu ormanlar, karanlık bataklıklar, donmuş tundra ve fütüristik şehirlerle savaşıyor.

Serious Sam 2 oyununda her bölümde farklı canavar ve yaratıklar ile savaşıyorsunuz. Ama her bölümün vazgeçilmezi ise iskeletler oluyor. Sinir bozucu iskeletler ummadık yerlerden çıkarak sizi korkutmayı da başarıyor.

Oyunda bir çok farklı silah türü bulunuyor. Av tüfeği, minigun, roketatar ve top gibi ağır silahları da kullanabiliyorsunuz. Ancak bu silahları bölümleri geçtikçe ele geçiriyorsunuz.

Oyunun güzel yanlarından birisi de çevrimiçi olarak en fazla 16 oyuncu ile savaşabiliyor olmanızdır. Oyunda aynı zamanda Xbox 360 gamepad desteği de sunuluyor. Oyunda kullanılan sesler ve müzikler ise oyunu teması ile harika örtüşüyor. Sizi tam bir aksiyon ve maceranın içerisine sokuyor.

Serious Sam 2 Demo sürümünde sadece bir adet bölüm oynayabiliyorsunuz. Diğer bölümleri oynayabilmek için oyunu satın almanız gerekiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.5 GHz Athlon XP veya Pentium M veya 2 Ghz Pentium 4
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Grafikler: DirectX 8.0 / 8.1 uyumlu veya düşük seviye DirectX 9 3D hızlandırıcı ekran kartları
  • DirectX®: 8.0 veya üzeri
  • Sabit Disk: 3 GB boş alan

Serious Sam 2 Demo Detaylı Bilgiler

Lisans: Demo
Boyut: 370 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “FPS Türü Silah ve Yaratıklarla Savaşma Oyunu – Serious Sam 2 Demo İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler