Tüm Formatları Destekleyen Gelişmiş Medya Oynatıcı İndir – BS.Player İndir

BS.Player programı tüm popüler video formatlarını destekleyen arayüz desteği sunan, altyazı desteği sunan harika bir medya oynatıcısıdır. Ücretsiz olarak sunulan BS.Player programını aynı zamanda fare ve klavye ile de yönetmek mümkündür.


BS.Player İle Tüm Videoları Oynatın

BSPlayer dünyanın her yerinde 70 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen çoklu ortam oynatıcısıdır. Dünya çapında 90’dan fazla dile çevrilen bu oynatıcı ÜCRETSİZ sürümü sayesinde herkes tarafından tercih edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

BS Player programı çoklu ortam dosyalarını oynatmak için çok fazla İŞLEMCİ kaynağı kullanmaz, çok daha düşük kapasite kullanan tüm bilgisayarlar için uygundur. Şimdi en az sistem gereksinimiyle HD DVD ve AVCHD filmleri en yüksek kalitede oynatmanın keyfini sonunda çıkarabilirsiniz. BSPlayer internet’ten herhangi bir YouTube filmini doğrudan oynatabiliyor.

Dahada önemlisi, BSPlayer, ücretsiz medya oynatıcısıdır ve bir çok popüler altyazı biçimi de desteklemektedir. BSPlayer aynı zamanda AVCHD oynatıcısıdır ve kasetsiz dijital video kameraların kullandığı AVCHD (Advanced Video Codec High Definition) görüntü biçimi filmleri görüntülemesini happy wheels demo sağlar. Oynatılan videolar için eksik altyazıları otomatik arayabilir ve indirebilir.

BSPlayer tüm popüler görüntü ve ses medya dosyası türlerini, kalıplarını ve biçimlerini destekleyen, film ve medya oynatma yazılımıdır.

Desteklediği Bazı Formatlar Şunlardır;

DivX, Xvid, avi, mpg, mpeg-1, mpeg-2, mpeg-4, 3ivx, YouTube yayını görüntü, AVC HD (avchd oynatıcı), QT QuickTime mov, RM Real medya, OGM, Matroska , mkv, asf, wmv, DV, m1v, m2v, mp4, mpv, swf, vob ve wav, mpa, mp1, mp2, mp3, Ogg, aac, DTS, Dolby Surround, Dolby digital DD 5.1 – AC3, aif, ram, wma, flv (Flash ve YouTube Video) ve çok çok daha fazlası!

BS.Player

BS.Player Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 10,1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Windows 7
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tüm Formatları Destekleyen Gelişmiş Medya Oynatıcı İndir – BS.Player İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler