En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı İndir – Avast Free Antivirus 2015 İndir

Windows için en iyi ücretsiz antivirüs programlarından birisidir. Çok yönlü bir antivirüs programıdır ve kullanıcı dostu arayüzüze sahiptir. Bazı araçlar ve ayarlar sayesinde tehditleri mükemmel algılar. Yeni Smart Scan özelliği de cabası.


Avast Free Antivirus 2015 İle PC Güvende

Avast Free Antivirus programı PC koruması hakkında birçok kullanıcı tarafından övgüyle bahsedilen, kullanımı çok kolay olan ve çok fonksiyonlu güvenlik programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avast Free Antivirus bilgisayarınız için gerçek zamanlı koruma sağlar. Virüsler, spyware ve rootkit gibi online tehditlere karşı maksimum koruma sağlayarak virüs veritabanını sürekli günceller.Ayrıca bilgisayarınızı optimize ederek PC’nizin performansını artırır.

Avast Free Antivirus farklı görevleri yerine getirmek için geniş bir araç yelpazesi sunar. Bu araçlar sayesinde temel antivirüs yazılımının ötesinde gerçek bir çok fonksiyonlu program olarak size sunulur.

Avast Free Antivirus aynı zamanda tarayıcıları temizlemek için bir özellik sunuyor: VPN Secure Line, VPN hizmeti; SafeZone ile alışveriş yapmak yada çevrimiçi bankacılık işlemlerini yapmak daha az riskli hale geliyor. Sandbox ile de uzaktan sorun giderme ve kurtarma diskleri oluşturmakçok kolay oluyor.

Özellikleri çok olmasına rağmen, Avast Free Antivirus mükemmel ergonomi ve kullanımı son derece kolay bir genel erişilebilir bir arayüz ile çok erişilebilir bir programdır.

Avast Free Antivirus 2015, Secure DNS, HTTPS ve Ev Güvenliği Ağı gibi yeni teknolojiler içeriyor. Bu özellikler yazılım tarafından sağlanıyor ve güvenliğini güçlendirmek amacı taşıyor.

Avast Free Antivirus 2015

Avast Free Antivirus 2015 Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,2 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı İndir – Avast Free Antivirus 2015 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler