En İyi Ofis Programı – Microsoft Office 2016 İndir (32bit – 64bit)

Ofis yazılımı arayanlar için her zaman ilk seçenek Microsoft Office 2016 olacak. Office 2016 ile birlikte Excel, Outlook, PowerPoint, Word, Access, InfoPath, OneNote, Proje, SharePoint Tasarımcısı ve Visio gibi araçlara sahip olacaksınız.


Office 2016 İle Tüm Ofis Uygulamaları

Fikirlerinizi ifade etmenize, sunumlar ve e-tablolar oluşturmanıza, e-posta hesaplarını ve veritabanlarını yönetmenize ve diğer uygulamaları geliştirmenize yardımcı olacak çok sayıda özelliği barındıran en iyi ofis programlarının başında hiç şüphesiz Microsoft Office gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce bir ofis paketi kullanmamış olanlar, Microsoft Office, OpenOffice veya benzeri başka bir yazılıma göre arayüze uyum sağlamak için zaman ayırmaları gerekir. İlk bakışta, tanınmış şerit arayüzü sayesinde uygulama tanıdık gelecektir.

Karmaşık özellikler ve birden fazla araç kullanma

Excel, Outlook, PowerPoint, Word, Access, InfoPath, OneNote, Proje, SharePoint Tasarımcısı ve Visio gibi Microsoft Office çeşitli araçlar ile birlikte gelir. Bunların her biri ayrı olarak veya ofis çalışmalarını kolaylaştıracak diğer bazı yardımcı programlarla birlikte kurulabilir.

Excel, elektronik tablolar oluşturmak ve finansman durumunu izlemek için idealdir; Outlook, e-postalarınızı yönetmek için doğru araçtır; PowerPoint, yüksek kaliteli sunumlar üretir; Word, metinleri biçimlendirmek ve düzenlemek için kullanılabilir; Access, bir veritabanı yönetim sistemidir; InfoPath OneNote, çok kullanıcılı işbirliğini desteklerken, Project, SharePoint Designer ve Visio, geliştiricilere yardımcı olacak şekilde elektronik formların oluşturulmasını ve dağıtımını kolaylaştırıyor.

Sonuç ve performans

Microsoft Office’in tüm işlevleri 60 günlük deneme süresi boyunca sınanabilir ve sonuçlar tatmin edici ise bir lisansın satın alınması gerekir. Bilgisayarın performansı, bahsedilen bazı öğelerden etkilenebilir, ancak çoğunlukla tüm PC’lerde sorunsuz çalışırlar.

Her şey düşünüldüğünde, Microsoft Office paketi, en iyi yazılım parçalardan biridir; tonlarca özelleştirilebilir özellik ve seçenek tüm kullanıcı kategorilerine hitap etmektedir.

Office, şimdiye kadar Microsoft tarafından piyasaya sürülen en iyi ürünlerden biridir ve milyonlarca kullanıcıya sahitir. Güncellemeler sık ​​sık Office paketini geliştirmeye devam ediyor, bu nedenle şu anda kullanıcıların yenilikçi işlevlerinden daha kolay yararlanabilmeleri için özellikleri biraz daha düzenli tutan çok çekici bir arabirim var.

Microsoft Office’i yüklemek biraz zor görünüyor olabilir, çünkü kurulum setine çok sayıda araç eklenmiştir. Ayrıca, tüm dosyaları kopyalamak genellikle sabit disklerde aktarılması gereken bir sürü dosyanın olması nedeniyle hızlı bilgisayarlar için bile biraz zaman alıyor.

Microsoft Office 2016 Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü (60 gün)
Boyut:   5,6 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   2016
İşletim Sistemi   Windows Vista ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “En İyi Ofis Programı – Microsoft Office 2016 İndir (32bit – 64bit)”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler