Türkçe ve Ücretsiz Alternatif E-Posta Programı İndir – Birden Çok E-Mail Hesabı Ekleme “Foxmail” İndir

Foxmail isimli bu program alternatif bir e-posta istemcisidir. Ücretsiz oluşu ve Türkçe dil desteğinin bulunması kullanımı oldukça kolaylaştırıyor. Foxmail ile birden çok e-posta adresi ekleyebilir ve bu e-posta adreslerinizi yönetebilirsiniz.


Foxmail Nedir?

Foxmail isimli bu program alternatif bir e-posta istemcisidir. Ücretsiz oluşu ve Türkçe dil desteğinin bulunması kullanımı oldukça kolaylaştırıyor. Foxmail ile birden çok e-posta adresi ekleyebilir ve bu e-posta adreslerinizi yönetebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 24 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

Foxmail

Outlook Express benzeri ücretsiz ve mükemmel bir mail programı. Bu programla Hotmail ve Pop3 hesaplarınızı kontrol edebilir ve mail gönderebilirsiniz. Aynı anda sınırsız sayıda mail hesabı ekleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Şu anda pop3 servislerinin mail gönderirken istediği Authentication (smtp server üzerinden gönderirkende hesaba bağlanma) özelliği de foxmail’de mevcut. Foxmail sistemi hiç yormuyor, program masaüstünde bir çubuk bırakıyor, yeni mail geldiğinde bu çubuk sizi uyarıyor ve maili gönderenin ismini, mail adresini ve mail başlığını yazıyor. Ayrıca happy wheels demo yeni mail geldiğinde program sizi msn’deki gibi uyarı penceresiyle de uyarıyor. Bu özellikler kurulumda açık durumda isterseniz bunları kapatabilirsiniz. Mail kontrolü sırasında isterseniz mailin bir kopyasını sunucuda bırakabilirsiniz. Görünüm olarak Outlook Express programına benziyor. Programı Outlook Express den ayıran en büyük özellik gelen mailleri otomatik olarak virüs taramasından geçirmesi ve virüslü mailleri sunucudan yüklememesi. Ayrıca gelişmiş spam filtresi ile istenmeyen maillerden de kurtulabilirsiniz. Aynı Outlook Express’te olduğu gibi adres defterine arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Hem text (yazı, metin) hem de html mail gönderme özelliği mevcut. Encoding ayarları otomatik olarak Türkçe’yi tanıyor. Bu programla toplu e-mail de gönderebiliyorsunuz. Çin, Japon ve ABD li programcıların ortak yapımı. Üzerinde çok çalışılmış bir program. Ufak bir sorunda dahi yardım alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz Alternatif E-Posta Programı İndir – Birden Çok E-Mail Hesabı Ekleme “Foxmail” İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler