Ücretsiz Bilgisayar Takip Yazılımı – Sanal Takip İndir

Sanal Takip programı bilgisayarda yapılan her şeyi takip eden bilgisayar takip programıdır. Özellikle çocukların bilgisayarda girdikleri internet sitelerini öğrenmek ve yaptıkları her şeyi izlemek için Sanal Takip programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe PC takip yazılımıdır.


Bilgisayardaki Her Şeyi Takip Eden Programı

Sanal Takip programı bilgisayarda olup biten her şeyi kaydeder ve size bildirir. Üstelik bunu gizli bir şekilde yapar bilgisayarı kullananlar farkına bile varmaz. Özellikle bilgisayar başında çocukların neler yaptığından endişe eden aileler için harika bir programdır.

İş Yerinde Çalışanları Takip Edin

Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Takip programı aynı zamanda işyerinde çalışan işçilerin de takip edilmesini sağlar. İş saatinden internette vakit geçirmelerinde ve kaytarmalarından endişe ediyorsanız Sanal Takip programını bilgisayara yükleyin.

Çocukların İnternette Neler Yaptığını Öğrenin

Sanal Takip programı özellikle ebeveynler için harika özellikler sunuyor. Çocukların girdiği internet sitelerini, konuşmalarını, şifrelerini ve klavye ile yaptıkları tüm her şeyi bu program kaydediyor. Ayrıca fare kullanımlarını da takip ediyor. Bir türk Keylogger programı olan Sanal Takip programı sayesinde çocuklarınızı internetin tehlikelerine karşı koruyabilirsiniz.

sanal takip programı 1

Ekran Görüntülerini Kendinize E-posta Gönderin

Sanal Takip programı sizin belirlediğiniz aralıklarla ekran görüntüleri de alır. Hatta internet için yeni bir sayfa açıldığında ve sayfalar arası geçişler yapıldığında da ekran görüntüsü alır. Böylece çocuklarının hangi internet sitelerine girdiklerinden haberdar olursunuz. Bütün bu ekran görüntüsü ve diğer bilgileri ister program üzerinden takip edebilir isterseniz de kendi e-posta adresinize belirli aralıklarla gönderebilirsiniz.

Bu program sanal klavyeler ve harici klavyeler de dahil olmak üzere bütün klavye hareketlerinde ekran görüntülerini kaydeder. Ayrıca klavye üzerinde yer alan Enter, Del, Backspace, fonksiyon tuşları, Esc, Home, End, Page Up, Page Down vs. gibi özel tuşlar kullanıldığında da ekran görüntülerini kaydeder.

sanal takip 2

Sanal Takip Programı Özellikleri

 • Program gizli bir şekilde çalışır ve bilgisayarı kullanan farketmez.
 • Yaptığı işlemlerden kimsenin haberi olmaz.
 • Bilgisayar açılınca otomatik olarak çalışmaya başlar.
 • Programı görünür hale getirmek için sizin belirlediğiniz bir kısayol tuşu ile açılır.
 • Görünür hale geçince sizin belirlediğiniz bir şifre ile program arayüzü açılır.
 • Bütün kayıtları HTML formatında dışa aktarmak mümkündür.
 • Kayıtlar hafızayı doldurmasın istiyorsanız belirlediğiniz bir zamandan daha eski olan kayıtları otomatik olarak siler.

Sanal Takip Programı Kurulum Videosu

Sanal Takip Programı Kullanım Videosu

Sanal Takip Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3,8 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum: “Ücretsiz Bilgisayar Takip Yazılımı – Sanal Takip İndir”

 1. ismail karabenli dedi ki:

  muhbir sanal takip indiriyorum kayitli eski programda cikis yapin yaziyor.Eski programi acamiyorumbilgi verirseniz memnun olurum.saygilar

 2. engin dedi ki:

  Programı indirdim ancak kısayol gizli açılış için ctrl+alt+e olarak bELİRTMİŞTİM hER e harfine bastığımda açılış şifre kutusu geliyor hiçbir iş yapamıyorum bu durumdan nasıl kurtulacağım lütfen acil yardım!!! bu metni çok zor yazdım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler