Ücretsiz Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Spotflux İndir Download Yükle Bedava

Hem dünya genelinde hemde ülkemizde engellenen ve yasaklanan sitelere giriş yapmak istiyorsanız Spotflux programını kullanabilirsiniz. Hem yasaklı sitelere giriş programı hemde güvenlik programı olan Spotflux isimli bu ücretsiz program gizliğinizi de koruyor. İnternette arkanızda iz bırakmadan gezinebilirsiniz.


Spotflux İle Engelli Sitelere Girin

Hem dünya genelinde hemde ülkemizde engellenen ve yasaklanan sitelere giriş yapmak istiyorsanız Spotflux programını kullanabilirsiniz. Hem yasaklı sitelere giriş programı hemde güvenlik programı olan Spotflux isimli bu ücretsiz program gizliliğinizi de koruyor. İnternette arkanızda iz bırakmadan gezinebilirsiniz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,3 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.9.20
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Spotflux programını bilgisayarınıza yükleyin ve programın arayüzünü kullanarak “Enable” menüsünden programı aktif edin. Daha sonra dilediğiniz internet sitesine girebilir, programın sağladığı internet güvenliği servisinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Spotflux’un ayarlar kısmında bulunan proxyler bölümünden proxyleri yapılandırabilir, ayrıca filtreler bölümünü kullanarak VPN Plus yahut sadece VPN filtreleri gibi ayarlamaları da yapabilirsiniz. Programın içerisinde yer alan test araçları sayesinde VPN’in ne kadar etkin olduğunu da test edebilir, coğrafik IP testi sayesinde konum tabanlı olarak da değişim mevcut mu gözleyebilirsiniz.

Spotflux

En son test olarak da kullanılan gizlilik testi sayesinde internet üzerinde ne kadar görünebilir olduğunuzu deneyebilir, böylece internette anonimliğinizi korumakta başarılı olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Başarılı ve ücretsiz VPN programları arasında yer alan Spotflux, diğer VPN programlarından şikayetçi olanların kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Spotflux İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler