Ücretsiz Half-Life Güncelleştirme Paketi – Half-Life Full Update İndir

Half-Life oyunu güncelleştirme paketi olan Half-Life Full Update, bir çok yenilik getiriyor ve özellikle hataların giderilmesini sağlıyor. Half-Life oyununu güncelleştirin ve daha temiz ve sorunsuz bir oyun oynayın.


Half-Life Tüm Güncellemeleri

Half-Life oyununu 1.1.1.0 sürümüne güncellemek istiyorsanız bu kurulum dosyasını indirin. Bütün Half-Life güncellemelerini içeren Half-Life Full Update dosyası sayesinde oyunu yükseltebilirsiniz. Half-Life Full Update güncellemesi ile birlikte oyuna bir çok yenilik ve değişiklik eklendi.

Sponsorlu Bağlantılar

Half-Life Full Update güncellemesi sayesinde oyuna Ricochet eklendi. Bununla birlikte Anti-Hile sistemi tarafından tutulan oyuncu uzaklaştırma işlemlerinin kayıtları sağlandı.

HLTV’nin izleyici sayısını yanlış göstermesi sorunu da bu güncelleme ile düzeltildi. Oyuncular çıkışda takılması sorunu da düzeltildi. Yine bölüm değişikliğinde bekleme hatası da giderilmiş oldu.

Özellikle ATI ekran kartlarında ortaya çıkan framerate sorunu giderildi. Bununla beraber sky box hatası ve spy disguise menu hatası düzeltildi.

Half-Life Full Update Detaylar

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 82 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Half-Life Güncelleştirme Paketi – Half-Life Full Update İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler