Ücretsiz Medya Oynatıcı Program – AVS Media Player İndir

AVS Media Player ile video izleyin, müzik dinleyin, bütün sesleri çalın ve resimlerinizi görüntüleyin. Gelişmiş bir medya oynatıcı olan AVS Media Player, hemen hemen bütün formatları destekler. Basit bir arayüzü ile oldukça kullanışlı bir programdır.


Alternatif Medya Oynatma Programı

AVS Media Player programı hemen hemen tüm formatları destekleyen kullanışlı ve güzel bir medya oynatıcıdır. Videolarınızı, seslerinizi ve resimlerinizi görüntülemenizi saplar.

Sponsorlu Bağlantılar

AVS Media Player ile AVI, MPEG, WMV, MP4, DVR-MS, MKV, FLV, OGG, vb. neredeyse bütün video uzantılarını açabilirsiniz.

AVS Media Player ile WAV, MP3, FLAC, M4A, OGG, AAC, AMR, vb. gibi ses formatlarını açar. Ayrıca kişisel çalma listeleri de oluşturabilirsiniz.

Bu program ile aynı zamanda PNG, JPEG, TIFF, GIF, PSD vb. görüntüleri de açabilir ve bunları bir slayt gösterisi olarak izleyebilirsiniz.

AVS Media Player 3.1, 5.1 ve 7.1 hoparlör yapılandırmalarını destekler. Surround Etkisini açarak ve sinema salonundaymış gibi hissedin.

AVS Media Player Desteklediği Formatlar

Desteklenen Video Formatları

.avi, .ivf, .div, .divx, .wmv, .asf, .asx, .mpg, .mpeg, .mpe, .m4v, .mp4, .mvv, .m2v, .m1v, .mod, .qt, .mov, .dv, .dat, .3gp, .3g2, .3gpp, .3gp2, .ms-dvr, .dvr-ms, .gvi, .ogm, .ogg, .ogv, .mkv, .flv, .f4v, .f4p, .ts, .tp, .trp, .m2ts, .m2t, .mts, .amv, .mtv, .cdg, .nsv, .fli, .flc, .rm, .ram, .rmvb, .rv, .ivr, .wtv

Desteklenen Ses Formatları

.wav, .mp3, .mpeg3, .cda, .mp2, .m4a, .wma, .ogg, .aac, .mpc, .mpp, .mp+, .aif, .aiff, .aifc, .au, .snd, .amr, .awb, .flac, .ac3 .ape

Desteklenen Resim Formatları

.bmp, .gif, .jpg, .jpeg, .jpe, .jfif, .png, .tif, .tiff, .pcx, .ras, .psd, .tga, .wmf, .emf

avs-media-player

AVS Media Player Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   80.4 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Medya Oynatıcı Program – AVS Media Player İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler