Videodan Ses Alma ve Ses Dönüştürücü Program – AVS Audio Converter İndir

AVS Audio Converter programını kullanarak bilgisayarınızdak mp3 ve diğer ses dosyalarınızı farklı formatlara dönştürebilirsiniz. Ses dönüştürücü olmasının yanı sıra videolardan sesleri de alır ve bu sesleri farklı formatlara dönüştürmenizi sağlar.


Bütün Sesleri Dönüştürün

AVS Audio Converter programı ile bütün sesleri dilediğiniz formatlara dönüştürebilirsiniz. Bu program ile WAV, PCM, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, AMR ve daha bir çok ses formatını dönüştürmeniz mümkündür. Sadece sesler arasında dönüştürme yapmakla kalmıyori, aynı zamanda videolarınızdaki sesleri de alarak farklı formatlara dönüştürmenizi sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

AVS Audio Converter ile MP3, WAV, WMA, M4A, FLAC, M4R, AIFF, M4B, OGG, AAC, AMR ve daha bir çok formatlar arasında dönüşüm yapabilir ve çeşitli efektleri uygulayarak dönüştürebilirsiniz.

Video dosyalarınızdan ses dönüştürmek için de bu programı kullanabilirsiniz. DVD, MPEG, MP4, AVI, DivX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, FLV vb. formatlardaki videolarınızdaki sesleri alarak dönüştürüp çıktısını almanızı sağlar.

AVS Audio Converter ile iPod ve iPhone’unuz için ses dosyaları hazırlayabilirsiniz. Bu program ile iPhone için zil sesi de oluşturabilirsiniz. Bir ses dosyasını düzenleyerek ve iPhone için M4R formatında kaydederek zil sesi yapabilirsiniz.

Dönüştürmenin yanı sıra sesleri bölme, kesme, birleştirme gibi işlemler de yapabilirsiniz. Komut satırı modu ile birden çok ses dosyasını bir kerede dönüştürmek mümkün. Kendi dönüştürme kalıplarınızı oluşturun, en sevdiğiniz ön ayarları ayarlayın ve otomatik dönüşüm sürecini zamanlayın.

Tüm ses formatlarını görüntülemek için tıklayınız.

Tüm video formatlarını görüntülemek için tıklayınız.

avs-audio-converter

AVS Audio Converter Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   32 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Videodan Ses Alma ve Ses Dönüştürücü Program – AVS Audio Converter İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler