Ücretsiz PC Hızlandırma ve Optimizasyon Programı – Pegasun System Utilities İndir

Bilgisayarınıza bakım yaparak bilgisayarınızı hızlandırmak istiyorsanız Pegasun System Utilities kullanın. Ücretsiz olan ve Türkçe dil desteğine sahip olan Pegasun System Utilities, ihtiyacınız olan bütün optimizasyon araçlarına sahiptir.


Bilgisayarı Hızlandıran Ücretsiz Program

KArşınızda harika bir bilgisayar hızlandırma ve sistem optimize etme programı. Üstelik ücretsiz olarak sunuluyor. Eski adıyla Synei System Utilities programı yenilenen yapısı ve yeni adıyla Pegasun System Utilities şeklinde karşınızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Pegasun System Utilities programı tek tıklama ile bilgisayarınızı optimize edebiliyor. Yada dilerseniz onlarca aracından birisini kullanarak bilgisayarınız için çeşitli temizlik işlemlerini yapabilir ve çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz.

Pegasun System Utilities Arayüzü

Pegasun System Utilities programının Türkçe arayüzü var fakat bu arayüz otomatik çeviri olduğu için biraz harika denilemez fakat özellikle İngilizce ile arası olmayanlar için programı rahatlıkla kullanmayı sağlayacak derece.

Aşağıdaki ekran görüntüsünden de göreceğiniz üzere Ücretsiz sürümünde tek tıklama 4 farklı bakım ayarını yapabiliyorsunuz. Bunlar;

  1. Bilgisayarı Temizle
  2. Açılış Optimizasyonu
  3. Servislerin Optimizasyonu
  4. Bilgisayar Ayarlama

Eğer Premium sürüme yükseltirseniz ekranda görülen diğer seçenekleri de tek tıklama ile kullanmanız mümkün olacak.

Ayrıca yine aşağıdaki ekran da göreceğiniz gibi sağ menüde PC Temizle, Açılış Hızlandırma, Tarayıcı Hızlandırma, Güvenli PC ve Yedekle araçları yer alıyor.

Pegasun System Utilities Araçları

Bunun dışında üst menüde yer alan Araçlar sekmesine tıkladığınızda programın sunduğu bütün araçları göreceksiniz. Bu araçlar Optimizasyon Araçları, Kişisel Araçlar, Güvenlik Araçları ve Diğer Araçlar şeklinde sıralanıyor.

Bilgisayarı temizleme, tarayıcı hızlandırma, disk birleştirme, başlangıç yöneticisi ile başlangıçta bilgisayarı hızlandırma, Kayıt defteri temizleme, hafıza temizleme, hard disk hatalarını giderme, casus yazılımlardan koruma, bilgisayar yedekleme, görev zamanlama, otomatik kapanma ve daha fazla araç ile ihtiyacınız olan bütün her şeyi size sunuyor.

Turbo Mod İle Oyunlar Daha Hızlı

Oyun oynarken yada ağır bir programı kullanırken daha fazla hıza ihtiyacınız olacaktır. Bu gibi durumlarda aşağıdaki ekranda da göreceğiniz gibi Turbo Modu açın. Turbo Mod açtığınız zaman bilgisayarın gücünü harcayan bütün işlemleri sonlandırır ve bütün gücü sadece yapmak istediğiniz işleme harcar. Özellikle arka planda çalışan ve gereksiz yere bilgisayarı yoran işlemler sonlandırılır. Böylece oynamak istediğiniz oyunu yada kullanmak istediğiniz programı maksimum bilgisayar gücüyle kullanmış olursunuz.

Pegasun System Utilities Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   6,6 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP, 7, 8.1, 10 (32/64 Bits)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz PC Hızlandırma ve Optimizasyon Programı – Pegasun System Utilities İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler