Ücretsiz Süper Maryo Oyunu – Super Mario: Blue Twilight DX İndir

Ücretsiz mario oyunu oynamak istiyorsanız Super Mario: Blue Twilight DX oyununu deneyin. Alternatif bir Mario oyunu arıyorsanız bu oyun size efektlerden oynanışa kadar oldukça eğlenceli ve farklı bir oyun deneyimi sunacak.


Farklı Bir Super Mario Oyunu

Süper Mario oyunları yıllardır çok sevilerek oynanıyor. Hala farklı farklı versiyonları geliştirilerek aynı tadı verebiliyor. Super Mario: Blue Twilight DX oyunu da bir tür Mario parodisi şeklinde bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi Twilight oyunu, kahramanımız tesisatçı tarafından prensesi kurtardığı andaki Mario’nun hayal kırıklığına uğramasını konu ediniyor. Prensesin başka biri tarafından kaçırıldığını öğrenen kahramanımız Mario’nun resmi olmayan devamı niteliğinde bir oyunudur.

Oyuna ilk farkedeceğiniz şey farklı ses efektleridir. Mantar yediğinde büyüyen ve vurulduğunda küçülen Mario görevleri bu oyunda da aynı şekilde karşımıza çıkacak. Super Mario oyunlarını en önemli özelliklerinden biri de karakterlerin hareket ve yetenekleridir. Bu açıdan Blue Twilight yani Mavi Alacakaranlık versiyonu bu özelliklerden biraz uzaklaşıyor. Sonuç olarak Mario’yu oynamış gibi hissetmiyorsunuz ancak eğlenceli ile bir Mario alternatifi oluyor.

Super Mario: Blue Twilight DX Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 25.2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Süper Maryo Oyunu – Super Mario: Blue Twilight DX İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler