Ücretsiz Video Düzenleme Programı – VSDC Free Video Editor İndir

Video düzenleyici bir program arıyorsanız VSDC Free Video Editor programını ücretsiz indirin. Kullanımı kolay bir program olan VSDC Free Video Editor, profesyonel video düzenleme programlarının yaptığı bir çok şeyi yapıyor. Videolarınıza ses ve efektler vermek için ideal bir program.


Gelişmiş Video Düzenleyici

VSDC Free Video Editor programı ücretsiz olarak sunulan ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip bir video düzenleme programıdır. Videolarınıza çeşitli görsel efektler ve ses efektleri uygulamanızı sağlayan bu program herhangi bir karmaşa da oluşturmuyor. Basit bir arayüze sahip ancak Türkçe dil seçeneği olmadığı için İngilizce bilmeyenleri biraz zorlayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile düzenleme yağarken zaman çizelgesi içerisinde her şeyi çok basit bir şekilde yapabiliyorsunuz. Böylece çeşitli parametreleri, şekil ve nesnelerin konumu rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Videolarınıza çeşitli görsel ve işitsel efektler uygulayabilirsiniz. Renk düzeltme, nesne dönüşümü, nesne filtreleri, geçiş efektleri ve bir çok özel efektler uygulayabilirsiniz. Videolarınıza Instagram benzeri eşsiz filtreler ekleyebilirsiiz.

VSDC Free Video Editor ile bulanık ve bozuk videoları da özel efektlerle netleştirebilirsiniz. Program hemen hemen tüm video, görüntü ve ses formatları ve kodekleri destekler. Bunun için dosyalarınızı düzenlerken herhangi bir ek dönüştürme aracı gerekmez.

Belirli multimedya cihazlar için videolar oluşturabilirsiniz. DVD oynatıcılar, iPod / iPhone / iPad, PSP, Sony PlayStation, Xbox, Zune, Archos, iRiver oluşturabilir Creative Zen, Blackberry, MP4 çalarlar, herhangi bir akıllı telefon ve en popüler multimedya cihazlar için videolar oluşturabilirsiniz.

Dahili DVD yazma aracı sayesinde kolayca optik disklere yazdırabilirsiniz.

vsdc-free-video-editor

VSDC Free Video Editor Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  34,8 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem Windows XP SP3 / Vista / Win7 / Win8 / Win10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Video Düzenleme Programı – VSDC Free Video Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler