Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Hotspot Shield İndir

Yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu Hotspot Shield programıdır. Özellikle Türkiye’de her geçen gün yasaklanan sitelere erişim artık çok kolay. Tek yapmanız gereken bu ücretsiz Hotspot Shield programını kurmaktır. Hotspot Shield programı en iyi yasaklı sitelere giriş programı olarak göze çarpıyor.


Hotspot Shield İle Bütün Yasaklı Sitelere Erişim

Yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu Hotspot Shield programıdır. Özellikle Türkiye’de her geçen gün yasaklanan sitelere erişim artık çok kolay. Tek yapmanız gereken bu ücretsiz Hotspot Shield programını kurmaktır. Hotspot Shield programı en iyi yasaklı sitelere giriş programı olarak göze çarpıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

IP adresinizi Amerika olarak değiştirip sizi bütün engelli sitelere sorunsuz bir şekilde sokuyor. Hotspot Shield programı aynı zamanda geride hiç bir iz bırakmaz ve güvenli bir şekilde internette gezinmenizi sağlar. İnternetin zararlarından ve korsanlarından da sizi korur.

En gelişmiş VPN teknolojilerini kullanan Hotspot Shield sayesinde internet ortamındaki bütün engelleri kaldırmak mümkündür. Ücretsiz sürümde olmasa da ücretli sürümde çok daha yükzek hızlar mümkündür.

Havalimanı, cafe, okul gibi ortak WiFi kullanım alanlarında bağlantınızı güvenli hale getirir ve korsanların hedefi olmaktan kurtarır. Bu sayede kişisel bilgilerinizin çalınmasından endişe etmenize gerek kalmaz.

Anonim ve gizli bir şekilde gezinme imkanı sunduğu için internette hiçbir iz bırakmazsınız. Özellikle ülkemizde sık sık yasaklanan web sitelerine ve sosyal ağlara karşı tüm engelleri aşmanızı sağlar.

Hotspot Shield

 Hotspot Shield Programının Faydaları

  • HTTPS şifreleme yönteminin kullanarak tüm bağlantı ve bilgilerinizi korur.
  • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını önler.
  • İnternette gizli gezinmeniz için IP adresinizi gizler.
  • Yasaklı ve engelli bütün web sitelerine girmenizi sağlar.
  • Ortak WiFi kullanım alanlarında bilgisayarınızı korsanlardan korur.

Hotspot Shield Video

Hotspot Shield Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 14,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 6.7.2
İşletim Sistemi: Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Hotspot Shield İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler