Mac İçin Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Hotspot Shield İndir Download Yükle Bedava

MAC bilgisayarlarınızda engellenmiş ve yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu Hotspot Shield programıdır. Özellikle Türkiye’de her geçen gün yasaklanan sitelere erişim artık çok kolay. Tek yapmanız gereken bu ücretsiz Hotspot Shield programını kurmaktır.


Mac İçin Hotspot Shield

MAC bilgisayarlarınızda engellenmiş ve yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu Hotspot Shield programıdır. Özellikle Türkiye’de her geçen gün yasaklanan sitelere erişim artık çok kolay. Tek yapmanız gereken bu ücretsiz Hotspot Shield programını kurmaktır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Hotspot Shield programı en iyi yasaklı sitelere giriş programı olarak göze çarpıyor. IP adresinizi Amerika olarak değiştirip sizi bütün engelli sitelere sorunsuz bir şekilde sokuyor. Hotspot Shield programı aynı zamanda geride hiç bir iz bırakmaz ve güvenli bir şekilde internette gezinmenizi sağlar. İnternetin zararlarından ve korsanlarından da sizi korur.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.85
İşletim Sistemi: Mac

Her geçen gün başka bir site farklı sebeplerden dolayı erişime kapatılmaktadır. Hotspot Shield programı bu sitelere kolayca girmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Hotspot Shield programını kullanmaya başladığınızda sitelere erişim ile ilgili bütün sorunlarınız ortadan kalkacak.

Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve bilgisayarınızın başlat çubuğunda sağ alt köşede çıkacak olan program simgesine sağ tıklayın ve “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Burada program yardımı ile hangi IP‘ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısını gördükten sonra istediğiniz filtreli ya happy wheels demo da Türkiye’de girişi yasak olan sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Program da ki tek dezavantaj internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu sorun etmeyin kolayca kapatabilirsiniz.

Ayrıca bu programın size sunduğu hizmetlerden birisi de “Güvenlik”. Hotspot Shield size sağladığı internet güvenliği sayesinde internette uğrayabileceğiniz “internet korsancılığına” karşı sizi koruyacaktır.

Ayrıca bakınız: Hotspot Shield (Windows)

Hotspot Shield

 Hotspot Shield Programının Faydaları

  • HTTPS şifreleme yolu ile Internet bağlantınızı, kişisel bilgilerinizi ve alışverişlerinizi koruma altına alır.
  • Internet üzerinden kimlik bilgilerinizin çalınmasını engeller
  • IP Adresinizi gizleyerek Internet’te gizliliğinizi korur.
  • Tüm yasaklı ve engelli sitelere güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
  • Havalimanı, otel, kafe gibi Wi-Fi noktalarında bilgisayarınızı Internet korsanlarından korur.

Önemli! Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

Hotspot Shield Video

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Hotspot Shield İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler