Windows 8.1 İndir (32-bit ve 64-bit) Türkçe Ücretsiz

Windows 8.1 işletim sisteminin final sürümünü yüklemek istiyorsanız ücretsiz indirin. Dilerseniz USB flash belleğe kurulum diski oluşturun, isterseniz de DVD’ye ISO kurulumu oluşturun. 32-bit Windows 8.1 ve 64-bit Windows 8.1 kurulum diski oluşturabilirsiniz.


Windows 8.1 Final Sürümünü İndirin

Microsoft tarafından geliştirilen Windows 8.1 işletim sistemini ücretsiz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak Windows 8 olarak çıkan ve ardından Windows 8.1 güncellemesi alarak final sürümüne kavuşan işletim sistemini ücretsiz indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 işletim sistemi ile birlikte bir çok kişiselleştirme seçeneği, gelişmiş arama seçeneği, yeni modern başlat menüsü ve bir çok yeni özellikler getirilmiş oldu. Windows 10 öncesi hazırlık niteliğinde olan Windows 8.1 işletim sistemini hemen indirin.

Windows 8.1 işletim sistemini yüklemek için öncelikle bir yükleme aracı indireceksiniz. Bu aracı çalıştırarak Windows 8.1, Windows 8.1 Pro yada Windows 8.1 Single Language sürümlerinden birini USB yada DVD’ye yazdırabilirsiniz.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere yüklemek istediğiniz Windows 8.1 versiyonunu seçiyor ve 32-bit mi yoksa 64-bit olacağına karar veriyor ve kurulum diskini oluşturmaya başlıyorsunuz. Dilerseniz en az 4GB boyutlu USB flash belleğe kurulum oluşturabilir, dilerseniz de bir DVD’ye ISO kurulumu oluşturabilirsiniz.

windows 8.1

Windows 8.1 Sistem Gereksinimleri

 •  1GHz işlemci
 •  2GB RAM ve 20GB kullanılabilir sabit disk alanı
 •  1024×768 ekran çözünürlüğü
 •  WDDM sürücüsüne sahip DirectX 9 grafik işlemci
 •  Dokunmatik özelliğini kullanabilmek için çok noktalı dokunmayı destekleyen bir bilgisayar

Windows 8.1 Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1.4 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum: “Windows 8.1 İndir (32-bit ve 64-bit) Türkçe Ücretsiz”

 1. adem dedi ki:

  cok guzel bir site

 2. Osman dedi ki:

  ne alaka 13 kez tikladim inmedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler