Windows 8 İçin Engebeli Arazide Yarış Oyunu – Hill Climb Racing İndir Download Yükle Bedava

Hill Climb Racing oyununu mobil cihazlardan tanıyacaksınız. Şimdi Hill Climb Racing oyunu Windows 8 işletim sistemli bilgisayarlar ve tabletlere geldi. Fizik tabanlı ve harika grafiklere sahip bu yarış oyununda sürüş becerilerinizi sergilemeniz gerekecek. Bağımlılık yaratan bu oyun tamamen ücretsiz ve hiçbir reklam içermiyor.


Windows 8 İçin Hill Climb Racing

Hill Climb Racing oyununu mobil cihazlardan tanıyacaksınız. Şimdi Hill Climb Racing oyunu Windows 8 işletim sistemli bilgisayarlar ve tabletlere geldi. Fizik tabanlı ve harika grafiklere sahip bu yarış oyununda sürüş becerilerinizi sergilemeniz gerekecek. Bağımlılık yaratan bu oyun tamamen ücretsiz ve hiçbir reklam içermiyor. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 16,3 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 8/8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Hill Climb Racing oyununda tek amacınız aracınızı devirmeden bitiş noktasına ulaşmak. Engebeli hazırlanmış yollar ve her an bitebilen benzininiz ile bitiş noktasına ulaşmak aynı zamanda en yüksek puanı elde etmek oldukça zor gözükse de araçlar için yükseltme imkanı sunulması bunu başarmanızı kolaylaştırıyor. Bisiklet, kamyon, jeep, hatta tank bile kullanabildiğiniz oyunda aracınızın motor, süspansiyon, lastik gibi belli parçalarını yükseltebiliyorsunuz.

Hill Climb Racing

Oyunda grafikler kadar sesler de başarılı. Aracınızın motorunu yükselttiğiniz vakit bunu net bir biçimde anlayabiliyorsunuz.

Hill Climb Racing Özellikleri

  • Yükseltilebilen 16 farklı araç
  • Araçların parçalarını yükseltme imkanı
  • Bitirmenizi bekleyen 15 bölüm
  • Puanların ekran görüntüsünü paylaşma
  • Başarılı grafikler
  • Düşük ve yüksek çözünürlüklü cihazlarla uyumluluk
Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Windows 8 İçin Engebeli Arazide Yarış Oyunu – Hill Climb Racing İndir Download Yükle Bedava”

  1. rldvan dedi ki:

    guzel bi oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler