Windows XP İçin Service Pack 3 Güncellemesi İndir – Windows XP Service Pack 3 SP3 Final İndir

Windows XP kullananlar için Microsoft’un hazırlamış olduğu toplu bir güncelleştirme paketi olan Service Pack 3 Final sürümü ile komple bir güncelleme yapabilirsiniz. Bu güncelleme paketi ile birlikte güvenlik açıkları için 114 yama, performans ve bakım yamaları, yeni ve eski sürücü yamaları, BSOD düzeltmelerini de içermektedir.


Windows XP Service Pack 3 SP3 Final

Windows XP SP3 güncellemesi ile Wİndows XP işletim sistemi için en önemli ügncelleştirmeyi yüklemiş olacaksınız. Windows XP Service Pack 3 Final güncellemesi sayesinde ekstra özellikler ve eklentiler yüklenecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows XP Service Pack 3 güncellemesi ile birlikte gelen en önemli yenilikler arasında Windows Installer uygulamasının 3.1 v2 sürümüne güncellenmesi, Network Access Protection (NAP) ve Microsoft Management Console (MMC) 3.0 güncellemesi göze çarpıyor.

Bu güncelleme ile bilikte Windows Vista ve Server 2008 bilgisayar ile XP bilgisayarlar arasında daha iyi iletişim kurulabiliyor. Şunu hatırlatmak gerekir ki, eğer XP bilgisayarınızda SP1, SP2 yada herhangi bir yama yüklü olmasa bile SP3 final yamasını kurabilirsiniz.

 Service Pack 3

Windows XP SP3 Detaylar

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 302 MB
Dil: Türkçe
Kısıtlama: Yok
İşletim Sistemi: Windows XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows XP İçin Service Pack 3 Güncellemesi İndir – Windows XP Service Pack 3 SP3 Final İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler