Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – ZenMate Security & Privacy VPN İndir Donwload

ZenMate Android VPN uygulaması ile akıllı telefonlarınız üzerinden bütün engelli sitelere giriş yapabilirsiniz. En güvenli VPN uygulamalarından birisi olan ZenMate uygulaması ile Android cihazlarınızda güvenli bir şekilde internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. Android cihazlarınızda ZenMate uygulaması ile IP adresiniz gizlenir ve internet tehditlerine karşı telefonlarını korunmuş olur.


Android Telefonlarda ZenMate İle Engelleri Kaldırın

Android akıllı telefon ve tablet için geliştirilen ZenMate uygulaması ile güvenli, gizli ve bütün engelleri kaldırarak internette sörf yapabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş için kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından birisi de ZenMate uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için ZenMate  uygulamasını ücretsiz olarak indirerek bütün engelleri kaldırabilir ve gelişmiş şifreleme özelliklerinden faydalanarak Android cihazınızı karuma altına alabilirsiniz.

ZenMate Android

Android cihazlarınızda ZenMate uygulaması IP adresini gizler ve internet trafiğini şifreleyerek zararlı şeylerde korur. Bu uygulama ücretsiz bir VPN ağı kullanarak tüm sitelerin engellerini kaldırır. Özellikle ülkemizde sık sık yaşanan Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal ağ sitelerinin engellenmesi durumlarına karşılık sürekli telefonunuzda bulunması gereken bir uygulamadır.

ZenMate Tanıtım Videosu

ZenMate Android VPN Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 10 MB
Dil: Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – ZenMate Security & Privacy VPN İndir Donwload”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler