Bilgisayarda Telefona Uygulama Yükleme ve Dosya Transfer Etme – Android Transfer for PC İndir

Android Transfer for PC isimli program sayesinde Android cihazlarınıza bilgisayardan dosya transferi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınızdaki .apk uygulamalarını da telefona transfer edebilir ve bilgisayar üzerinden kurabilirsiniz. Sürükle bırak desteği sunan program sayesinde dilediğiniz içeriği telefona kopyalayın.


Android Telefonlara Bilgisayardan Dosya Transfer Edin

Android Transfer for PC isimli bu program sayesinde Android telefonunuzu bilgisayara bağlayabilirsiniz. Bu programın kullanımı oldukça basittir ve ihtiyacınız olan tek şey USB kablosu ile telefonu bilgisayara bağlamaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

PC için Android Transfer programı Android telefonunuza bilgisayarınızdan zahmetsizce uygulamaları yükleme, müzik, video, belge, fotoğraf ve diğer dosyaları yüklemeyi sağlar. Sihirbaz ile belirtilen adımları izleyerek bilgisayarınıza kolayca uygulama yükleyebilirsiniz.

Bu program ile dosya aktarımı yaparken sürükle bırak şeklinde dosyaları transfer edebilirsiniz. Sonuç olarak PC için Android Transfer programı çok fazla uğraşmadan Android cihazlarınıza bilgisayarınızdan dosya aktarımı sağlayan kullanıcı dostu bir araçtır.

Android Transfer for PC

Android Transfer for PC Detayları

Lisans: Ücretli
Boyut: 10 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayarda Telefona Uygulama Yükleme ve Dosya Transfer Etme – Android Transfer for PC İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler