Sanal Yaşam Oyunu – The Sims 4 İndir

The Sims 4 oyunu diğer Sims serisine göre bir çok yeni özellik ve gerçek hayata uygunluk güncellemeleri içerir. Özellikle sosyal ilişkiler üzerine daha fazla geliştirilen oyunda Sims karakterini yaratmak da oldukça kolaydır. The Sims 4 oyunu en iyi sanal yaşam simülasyon oyunlarından birisidir.


Sanal Yaşam Simülasyonu

2015 yılında Electronic Arts tarafından yayınlanan The Sims 4 oyunu, Sims serisinin dördüncü ve en sevilen oyunlarından birisidir. En iyi sanal yaşam simülasyon oyunlarından birisi olan The Sims 4, ücretli bir şekilde indirilebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sim yaratma ve inşa modu ile kendi sanal dünyanızı kurabiliyorsunuz. Özellikle The Sims 4 oyunu ile birlikte sosyal ilişkiler daha fazla geliştirilmiştir. Diğer Sims oyunlarına nazaran bu oyunda duygusal bağlar, simlerin kişiliği, sosyal davranışlar daha fazla geliştirilmiştir.

Kendi yarattığınız Sim karakterine oyunda yön veriyorsunuz. Bu oyun ile birlikte Sim karakterleri aynı anda iki farklı fiziksel eylemi birlikte gerçekleştirebiliyor. Sim karakterlerinin duygusal durumları da verilen görevleri yerine getirme işini daha hızlı yada yavaş yapmaya olanak tanıyor.

The Sims 4

Bu oyunla birlikte Sim yaratma işlemi çok daha kolay olmuştur. Sadece fareyi kullanarak sim karakterinin vücudunun herhangi bir bölgesini büyütüp küçültebiliyorsunuz. Ayrıca simlerin yüzlerini de ayarlayabiliyorsunuz. Farklı saç stilleri, vücut şekilleri, etnik kökenleri yaşlarına göre Sim karakterleri oluşturabiliyorsunuz.

The Sims 4 Tanıtm Videosu

The Sims 4 Detayları

Lisans: Ücretli
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Windows 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Sanal Yaşam Oyunu – The Sims 4 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler