Ekran Videosu Kaydetme, Video Çekme Programı İndir – Fraps İndir Download Yükle

Oyun oynarken oynadığınız oyunların ekran videolarını kaydetmek ister misiniz. Eğer oynadığınız oyunlar DirectX veya OpenGL uyumlu ise Fraps isimli program ile oyunların ekran videolarını çekip bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Sadece oyunlarda değil bilgisayarınızda yer alan bütün programların da ekran görüntülerini alıp kaydedebiliyorsunuz.


Fraps 3.5.99 İle Ekrandan Videolar Kaydedin!

Oyun oynarken oynadığınız oyunların ekran videolarını kaydetmek ister misiniz. Eğer oynadığınız oyunlar DirectX veya OpenGL uyumlu ise Fraps isimli program ile oyunların ekran videolarını çekip bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Sadece oyunlarda değil bilgisayarınızda yer alan bütün programların da ekran görüntülerini alıp kaydedebiliyorsunuz. 

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 3.5.99
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000
Sponsorlu Bağlantılar

Fraps sayesinde, istediğiniz anda, istediğiniz oyundan video kayıtları yapabilir, oyunlarınızın performans düzeyini ölçebilirsiniz. Tabii izlediğiniz videolardan da görüntüler yakalayabiliyorsunuz. İyi bir sonuç almak için, sağlam bir ekran kartına, ses kartına ve işlemciye ihtiyacınız var (En azından Pentium 4).

Fraps

Eğer işlemciniz, oynadığınız oyuna göre düşük kalırsa, Fraps’i çalıştırdığınız sırada donmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca ses kartınız kaliteli değilse, videoyla birlikte kaydedilen seslerin pek de kaliteli düzeyde olmayabilir.

Bu indirdiğiniz ücretsiz versiyon, size 30 saniyelik videolar çekme ve ekran görüntüsü alma imkanı sunuyor. Eğer tam sürüme geçiş yapmak isterseniz, ilgili sayfaya ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ekran Videosu Kaydetme, Video Çekme Programı İndir – Fraps İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler