Fotoğraf Düzenleme Programı – AVS Photo Editor İndir

AVS Photo Editor ile fotoğraflarınızın boyutlarını ayarlayın, kırpın, renklerini değiştirin, geliştirin, nesnelerin şekillerini netleştirin ve efektler uygulayın. Fotoğraflarınızın mükemmel görünmesini sağlayın. Fotoğraf düzenleme için kolay bir program arıyorsanız AVS Photo Editor programını deneyin.


Fotoğraflarınızı Düzenleyin ve Efektler Uygulayın

Fotoğraf editörü olarak kullabileceğiniz AVS Photo Editor programı ile hiçbir kalite kaybı yaşamadan resimleri döndürün ve kırpın. Resim stilini tamamen değiştirmek için renkler ve renk tonlarıyla istediğiniz gibi oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflarda en sık görülen kırmızı göz etkisini kaldırın, renk dengesini, parlaklığı, kontrastı ve doygunluğunu ayarlayın. AVS Photo Editor ile nesne şekillerini değiştirebilir ve resimlerdeki kusurları giderebilirsiniz.

AVS Photo Editor ile JPEG, BMP, TIFF, PNG, GIF, vb. biçimlerini açın ve kolayca düzenleyin. Resimlerinize bir çok efetk arasından beğendiğiniz efekti verin ve resimlerinizi yeniden canlandırın.

Desteklediği Formatlar

Okuma: BMP, ICO, WMF, EMF, JPEG, JPG, GIF, PNG, TIF, TIFF, EXIF, PCX, TGA, RAS, CRW, CR2, RAF, DNG, MEF, NEF, ORF, ARW, SRW

Yazma: BMP, WMF, EMF, JPG, GIF, PNG, TIFF, EXIF, PCX, TGA, RAS

AVS Photo Edito

AVS Photo Editor Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   13 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Fotoğraf Düzenleme Programı – AVS Photo Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler