Frefox İçin Hotspot Shield Eklentisi İndir – Hotspot Shield Free VPN Proxy – Yasaklı Sitelere Giriş

Firefox için yayımlanan Hotspot Shield Free VPN Proxy eklentisi sayesinde reklamsız bir şekilde kolayca erişime engellenen yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz. Yasaklı sitelere girmenin en güvenli ve gizli yolu olan Hotspot Shield artık Firefox’da…


Firefox İçin Hotspot Shield Free VPN Proxy Eklentisi

Yasaklı sitelere giriş için kullanılan en popüler VPN programı olan Hotspot Shield programının Mozilla Firefox için eklentisi de yayımlandı. Güvenli bir şekilde yasaklı sitelere girmenizi sağlayan Hotspot Shield Free VPN Proxy isimli bu eklentiyi ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle ülkemizde sürekli olarak Twitter, Facebook ve Youtube gibi popüler sosyal sitelerin kapatılması ve hergün erişime engellenen yeni sitelerin olması nedeniyle bu tür Proxy programları kullanmak zorunlu bir hal alıyor. Bu alanda en iyilerinden birisi olan Hotspot Shield programının Firefox tarayıcısına özel eklentisi de indirilmeye sunuldu.

Tek tık ile aktif edilen ve pasif edilebilen en güvenilir VPN ve Proxy hizmeti olan Hotspot Shield’i Firefox tarayıcınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Reklamsız olarak kullanabileceğiniz eklenti ile dünyanın dört bir yanından erişime engelenen bütün web sitelerine tek tık ile girebileceksiniz. Üstelik eklenti kimliğinizi de gizli tutuyor.

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy

Hotspot Shield Free VPN Proxy Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,6 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Mozilla Firefox
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Frefox İçin Hotspot Shield Eklentisi İndir – Hotspot Shield Free VPN Proxy – Yasaklı Sitelere Giriş”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler